Pracuj w Oponeo

Felgi do Skoda Kodiaq

Sprawdź rozmiar felg do Skoda Kodiaq i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Skoda

Kodiaq

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq pojawiła się na rynku w 2016 roku.  To średniej klasy SUV, który dobrze sprawdza się na trasie oraz w lekkim terenie. Auto dostępne jest w kilku wersjach silników (benzynowych i wysokoprężnych) oraz w różnych wariantach wyposażenia. W 2019 roku przeszło lifting, a w 2021 roku głęboką modernizację.

Oryginalne felgi Skoda Kodiaq

Obręcze instalowane w autach na etapie produkcji określa się skrótem EOEM. Producent Skody Kodiaq oferuje auto z felgami ze stopów lekkich w kilku rozmiarach oraz różnych wzorach i stylach wykończenia. Klienci mają do wyboru obręcze o średnicy 17”, 18”, 19” i 20”.

Jak wybrać felgi do Skoda Kodiaq

Średnica, szerokość, ET oraz liczba i rozstaw śrub montażowych - to najważniejsze parametry obręczy kół samochodowych. Przy ich wyborze należy kierować się wytycznymi producenta, by konstrukcja pasowała do auta oraz zapewniała odpowiednie właściwości użytkowe.  

  • Rozmiar felgi Skoda Kodiaq — 19 cali i nie tylko

Rozmiarówka obręczy pasujących do Skody Kodiaq jest bardzo szeroka. W aucie znajdą zastosowanie felgi o średnicy 17, 18, 19, 20 i 21 cali. Większe konstrukcje wymagają instalacji opon o niższym profilu.

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Skoda Kodiaq?

Koła w Skodzie Kodiaq przykręca się na 5 śrub. Elementy rozmieszczone są na okręgu o średnicy 112 mm. Dotyczy to wszystkich wariantów tego modelu.

  • Felgi Skoda Kodiaq — jaka szerokość?

Szerokość najwęższych felg pasujących do Skody Kodiaq to 6,5 cala. Takie konstrukcje będą mieć średnicę 17 cali. Przy felgach 21-calowych ich szerokość powinna wynosić 9 cali.

  • Jakie jest ET felg Skoda Kodiaq?

Atrybut ET opisuje głębokość umiejscowienia obręczy w nadkolu. Prawidłowo dobrany parametr daje pewność, że koło nie będzie wystawać poza błotniki. Dla Skody Kodiaq wynosi między ET 25 a ET 45 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Skoda Kodiaq

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Skoda Kodiaq

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem Skoda Kodiaq najczęściej wybierają: