Pracuj w Oponeo

Felgi do Skoda Karoq

Sprawdź rozmiar felg do Skoda Karoq i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Skoda

Karoq

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Skoda Karoq

Skoda Karoq należy do segmentu kompaktowych crossoverów (C). Ten 5-drzwiowy SUV zadebiutował na rynku w 2017 roku jako następca modelu Skoda Yeti. Auto dostępne jest w kilku wersjach silnikowych: benzynowych i diesla, oraz w różnych wariantach wyposażenia.

Skoda Karoq — felgi OEM

Jak na nowoczesny SUV przystało, Skoda Karoq oferowana jest standardowo z dużymi i eleganckimi felgami ze stopu aluminium. W zależności od wersji są to konstrukcje o średnicy 17", 18” lub 19”. Dostępne są w różnych wzorach i stylach wykończenia.

Skoda Karoq — rozmiar felg, rozstaw śrub i parametr ET

Poszukując zamienników oryginalnych felg do auta, zwracamy uwagę na ich średnicę i szerokość. Zwykle mogą to być konstrukcje większe lub mniejsze od fabrycznych. Niezmienne pozostają natomiast liczba i rozstaw śrub montażowych. Ważny jest także określony przez producenta auta parametr ET, od którego zależy głębokość osadzenia obręczy w nadkolu.

  • Jaka jest średnica felg w Skoda Karoq?

Producent Skody Karoq przewidział możliwość instalowania w aucie obręczy o różnych średnicach. Użytkownicy mają do wyboru konstrukcje w rozmiarach od 16 cali do nawet 21 cali.

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Skoda Karoq?

Rozstaw śrub w Skodzie Karoq wynosi 112 mm. To średnica okręgu, na którym rozmieszczone są punkty montażowe. Koła instaluje się na 5 śrub. Rozstaw śrub wynosi więc 5x112 mm.

  • Jej jest szerokość felg w Skoda Karoq?

Najwęższe obręcze, które pasują do Skody Karoq, mają szerokość 6 cali — dotyczy to wyłącznie konstrukcji o średnicy 16 cali. W przypadku największych — 21 calowych felg, ich szerokość powinna wynosić 9 cali.

  • Jakie jest ET felg w Skoda Karoq?

Parametr ET dla Skody Karoq został określony w przedziale od ET 35 do ET 50 mm. Tylko obręcze o wartościach mieszczących się w tych granicach będą pasować do nadkoli pojazdu.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Skoda Karoq

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Skoda Karoq