Pracuj w Oponeo

Felgi do Seat Alhambra

Sprawdź rozmiar felg do Seat Alhambra i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Seat

Alhambra

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Seat Alhambra

Seat Alhambra to średniej klasy van produkowany przez hiszpańską markę w latach 1996-2020. Siedmiomiejscowe auto ma wiele wspólnych cech z modelami Volkswagen Sharan oraz Ford Galaxy. Pojazd przeszedł obszerną modyfikację w 2000 roku, a jego druga generacja miała premierę 10 lat później.

Oryginalne felgi Seat Alhambra

Pierwsza wersja modelu Seat Alhambra była standardowo wyposażona w stalowe felgi o średnicy 15 cali. Egzemplarze drugiej generacji opuszczały salony na obręczach stalowych 16-calowych lub aluminiowych w rozmiarach od 16 do 18 cali.

Seat Alhambra – rozmiar felgi, ET, rozstaw śrub

By dopasować obręcze kół do auta, należy kierować się dopuszczalnym przez producenta samochodu zakresem wymiarowym – tylko felgi zgodne ze specyfikacją zapewnią odpowiednie właściwości jezdne pojazdu. Ważne są: średnica, szerokość, głębokość mocowania (ET), a także rozstaw śrub w piastach.

  • Jaka średnica felg do Seat Alhambra?

Egzemplarze pierwszej generacji modelu Seat Alhambra mogą być wyposażone w felgi o średnicach od 15 cali do 19 cali. W wersji drugiej dopuszczalny rozmiar określono w zakresie od 16 cali do 20 cali.

  • Seat Alhambra – rozstaw śrub

W pierwszej wersji Seata Alhambra można mocować obręcze z rozstawem śrub 5x112. W autach drugiej generacji zastosowano układ 5x108.

  • Jaka szerokość felg w Seat Alhambra?

Dopuszczalna szerokość felg w Seacie Alhambra pierwszej generacji wynosi od 6 cali do 9 cali. W drugiej odsłonie tego modelu można zamocować obręcze o szerokościach od 6,5 cala do 9 cali.

  • Jakie ET felgi Seat Alhambra?

Parametr wyznaczający głębokość mocowania obręczy dla pierwszej generacji modelu Seat Alhambra wyznaczono w przedziale od ET 30 do ET 55. W wersji drugiej auta jest to zakres od ET 22 do ET 48.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Seat Alhambra

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Seat Alhambra

Osoby jeżdżące autem Seat Alhambra najczęściej wybierają: