Pracuj w Oponeo

Felgi do Porsche Panamera

Sprawdź rozmiar felg do Porsche Panamera i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Porsche

Panamera

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Porsche Panamera

Porsche Panamera wszedł do sprzedaży w 2010 roku jako flagowy model niemieckiego producenta. Jest to pierwsza w historii Porsche limuzyna - ma nadwozie typu coupe (fastback) lub kombi (shooting brake), bogate wyposażenie oraz kilka mocnych jednostek napędowych do wyboru. W 2013 roku auto przeszło face lifting, a trzy lata później premierę miała jego druga generacja.

Oryginalne felgi Porsche Panamera

Egzemplarze pierwszej generacji Porsche Panamera były standardowo wyposażone w felgi aluminiowe o średnicy 18 cali. W ofercie znalazły się też obręcze 19-calowe. W najnowszej wersji pojazdu katalog dostępnych felg jest szerszy: wśród nich są obręcze w rozmiarach do 21 cali w wielu różnych wzorach i stylach wykończenia.

Jakie felgi pasują do Porsche Panamera?

Do danego modelu i wersji auta pasują wyłącznie felgi o zakresie rozmiarowym określonym przez producenta pojazdu. Przy ich wyborze zwróćmy uwagę na średnicę, szerokość, głębokość osadzenia, a także rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felg w Porsche Panamera?

Do pierwszej wersji Porsche Panamera pasują felgi w rozmiarach od 19 do 22 cali. W autach drugiej generacji można zamocować obręcze o średnicy od 20 do 22 cali.

  • Jaki rozstaw śrub w Porsche Panamera?

W Porsche Panamera koła mocuje się na 5 śrub. Elementy rozstawione są na okręgu o średnicy 130 mm. Do auta pasują więc obręcze z oznaczeniem 5x130. Dotyczy to obu wersji pojazdu.

  • Jaka szerokość felg w Porsche Panamera?

W obu odsłonach Porsche Panamera stosuje się mieszane komplety felg (inna szerokość z przodu i z tyłu). W pierwszej wersji auta dopuszczalny zakres szerokości wynosi od 8 cali do 10 cali.

  • Jakie ET felgi Porsche Panamera?

Głębokość osadzenia obręczy w Porsche Panamera pierwszej generacji została określona w zakresie od ET 43 do ET 65. W drugiej wersji auta jest to przedział od ET 55 do ET 71.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Porsche Panamera

Osoby jeżdżące autem Porsche Panamera najczęściej wybierają:

MAK Leipzig Gloss Black

Zbieramy opinie.