Pracuj w Oponeo

Felgi do Porsche Cayenne

Sprawdź rozmiar felg do Porsche Cayenne i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Porsche

Cayenne

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Porsche Cayenne

Porsche Cayenne to pierwszy SUV w ofercie niemieckiej marki. To luksusowe auto powstało w wyniku współpracy Porsche z Volkswagenem i osiągnęło duży sukces sprzedażowy. Pojazd wszedł do produkcji w 2002 roku. Druga generacja miała premierę w 2010 roku, a od 2017 roku na rynku dostępna jest trzecia odsłona tego modelu.

Oryginalne felgi Porsche Cayenne

W pierwszej wersji Porsche Cayenne instalowano aluminiowe felgi w rozmiarach od 18 do 20 cali. Egzemplarze drugiej generacji zjeżdżały z linii montażowych z obręczami w kilku wzorach o średnicach od 19 do 21 cali. W trzeciej odsłonie modelu montowane są felgi w rozmiarach od 19 do 21 cali (stosuje się również komplety mieszane, jeśli chodzi o szerokość).

Jakie felgi do Porsche Cayenne?

Projektanci aut zwykle umożliwiają mocowanie obręczy kół w kilku wariantach rozmiarowych. Chodzi o średnicę, szerokość, a także głębokość osadzenia felgi (ET). By koło pasowało do piasty, musi mieć też odpowiednio dobrany rozstaw otworów montażowych.

  • Jaka średnica felg do Porsche Cayenne?

W pierwszej wersji Porsche Cayenne można instalować felgi o średnicach od 18 do 22 cali. A autach drugiej generacji dopuszczalny rozmiar obręczy to od 18 do 23 cali. W trzeciej odsłonie tego modelu jest to zakres od 19 do 22 cali.

  • Jaki jest rozstaw śrub w Porsche Cayenne?

Wszystkie generacje Porsche Cayenne mają taki sam rozstaw śrub. Do auta pasują obręcze z oznaczeniem 5x130.

  • Jaka szerokość felg w Porsche Cayenne?

W dwóch pierwszych odsłonach Porsche Cayenne można mocować felgi o szerokościach od 8 cali do 10,5 cala. Do trzeciej wersji tego modelu pasują obręcze o szerokości od 8,5 cala do 10,5 cala – projektanci dopuszczają możliwość instalacji kompletów mieszanych.

  • Jakie ET felgi Porsche Cayenne?

Parametr określający głębokość mocowania obręczy w pierwszej i drugiej odsłonie modelu Porsche Cayenne został wyznaczony w przedziale od ET 40 do ET 59. W trzeciej wersji tego auta jest to zakres od ET 45 do ET 61.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Porsche Cayenne

Osoby jeżdżące autem Porsche Cayenne najczęściej wybierają: