Pracuj w Oponeo

Felgi do Peugeot Partner

Sprawdź rozmiar felg do Peugeot Partner i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Peugeot

Partner

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Peugeot Partner

Niewielki samochód osobowo-dostawczy Peugeot Partner należy do segmentu kombivanów. Auto miało swoją premierę w 1996 roku – od tego czasu francuski koncern zaprezentował 3 generacje pojazdu (drugą w 2008 roku, a trzecią w roku 2019). Jego bliźniaczy model stanowi Renault Kangoo. Samochód dostępny jest w kilku wersjach użytkowych (m.in. jako auto osobowe oraz typowo dostawcze).

Fabryczne felgi Peugeot Partner

W pierwszej wersji modelu Peugeot Partner standardowo mocowano obręcze stalowe w rozmiarach 14 lub 15 cali. W drugiej odsłonie oferta producenta obejmowała felgi stalowe w rozmiarze 15 lub 16 cali, a także obręcze 16-calowe z aluminium. Podobnie jest w egzemplarzach trzeciej generacji.

Peugeot Partner – rozmiary felg

Średnica, szerokość, głębokość osadzenia (ET) oraz liczba śrub i ich rozstaw – to najważniejsze parametry, które powinniśmy uwzględnić, szukając zamienników oryginalnych felg do auta. Wymiary obręczy muszą być zgodne ze specyfikacją określoną przez konstruktorów samochodu, by pojazd zachował odpowiednie właściwości użytkowe.

  • Jaka średnica felg do Peugeot Partner?

Peugeot Partner pierwszej generacji może zostać wyposażony w obręcze kół o średnicach 14 lub 15 cali. W drugiej wersji tego modelu dopuszczalne rozmiary obręczy to 15, 16, 17 i 18 cali. Do trzeciej odsłony auta pasują felgi 16-, 17-, 18- i 19-calowe.

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Peugeot Partner?

Dwie starsze wersje modelu Peugeot Partner mają rozstaw śrub 4x108. W najnowszej odsłonie auta zastosowano układ 5x108.

  • Jaka szerokość felg w Peugeot Partner?

Dopuszczalna szerokość felg w Peugeot Partner pierwszej i drugiej generacji obejmuje zakres od 6 cali do 9 cali. W wersji trzeciej pojazdu najwęższa felga może mieć 6,5 cala, a najszersza 8,5 cala.

  • Jakie ET felgi Peugeot Partner?

Każda generacja modelu Peugeot Partner ma inny dopuszczalny zakres głębokości mocowania obręczy. W wersji pierwszej jest on określony w przedziale od ET 15 do ET 35, w drugiej – od ET 12 do ET 45, a w trzeciej – od ET 33 do ET 50.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Peugeot Partner

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Peugeot Partner

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem Peugeot Partner najczęściej wybierają: