Menu

Felgi do Peugeot 208

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Peugeot 208

Choć ten niewielki miejski samochód może wyglądać dość nie pozornie, to Peugeot 208 wyposażony został w cały szereg najnowszych technologii. Po raz pierwszy zaprezentowano go w 2012 roku w Genewie. Zastąpił model 207.


Pierwsza generacja, sprzedawana jako pięcio- lub trzydrzwiowy hatchback, wyróżniała się zaokrągloną linią oraz innowacyjnym projektem deski rozdzielczej i-Cockpit. Po trzech latach samochód przeszedł facelifting. Zmianie uległy przede wszystkim przednie zderzaki i lampy, dopracowano wówczas także wygląd wnętrza.


Zdecydowanie większą metamorfozę przyniósł rok 2019, kiedy Peugeot zaprezentował nową koncepcję modelu 208. Zmieniły się proporcje auta, a sylwetkę uzupełniły tłoczenia i kanty. W ofercie producenta znalazła się tylko pięciodrzwiowa wersja. Do gamy dodano natomiast odmianę napędzaną energią elektryczną.


Jeżeli chodzi o felgi do Peugeota 208, wybierać można spośród opcji stalowych i aluminiowych. Każde z nich oferują inne właściwości, a przede wszystkim odmienną stylistykę. Te pierwsze są dość proste i nierzucające się w oczy, alufelgi natomiast potrafią przyciągać wzrok. Wszystko zależy głównie od wzoru i koloru, który będzie dopełniał karoserię auta.