Pracuj w Oponeo

Felgi do Opel Mokka X

Sprawdź rozmiar felg do Opel Mokka X i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Opel

Mokka X

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Opel Mokka X

Opel Mokka X to nowa odsłona jednego z najpopularniejszych modeli w szerokim katalogu niemieckiej marki. Zastąpił produkowaną od 2012 roku standardową „Mokkę”, oferując odświeżony projekt z delikatnymi zmianami wizualnymi oraz bogatszym wyposażeniem. Litera „X”, która pojawiła się przy nazwie od 2016 roku, otwiera nową linię Opla. Tym symbolem w niedalekiej przyszłości oznaczane będą wszystkie modele z segmentów cross-over oraz SUV.


Zmiany wizualne względem oryginalnej koncepcji to raczej ewolucja niż rewolucja. Zmodyfikowano delikatnie układ zderzaków tylnych oraz przednich, lekko przemodelowano atrapę chłodnicy oraz dodano nowe reflektory ledowe z systemem inteligentnego oświetlenia Intellilux, które dostosowuje ułożenie stożka światła do pory dnia i pokonywanej trasy.


Największe zmiany zaszły jednak wewnątrz samochodu. Zrezygnowano z tradycyjnych foteli na rzecz wersji ASR, znanej już z nowych modeli Astry. Dopasowują się one do kształtów sylwetki, umożliwiając większą wygodę podróżowania oraz lepszą stabilizację pleców. Dla komfortu kierowców zastosowano także nowoczesny system IntelliLink, który pozwala do systemu pokładowego podłączyć smartfon i korzystać z licznych przygotowanych przez producenta aplikacji. Współpracuje on z całą plejadą czujników, w tym sensorów odczytujących trasę, znaki drogowe czy pasy jezdni.


Opel Mokka to pierwszy model niemieckiego producenta wpisujący się w nowy segment miejskich cross-overów. Od swojej premiery jest wielkim hitem sprzedażowym, wynikami przegrywając tylko z flagowymi Astrą i Corsą. Błyskawiczny sukces po premierze spowodował rozszerzenie sprzedaży na niemal wszystkie światowe rynki. Na rynku amerykańskim oraz dalekowschodnim model sprzedawany jest pod nazwą Buick Encore.


Rozszerzenie z symbolem „X” to świetna kontynuacja bardzo udanego modelu. Korzysta na zbudowanej już renomie, dodając do projektu nowe rozwiązania technologiczne i unowocześniając nieco wygląd. Miejski charakter i nieco sportowego zacięcia przypadną z pewnością do gustu niejednemu kierowcy. Wizualne walory modelu warto podkreślić dobrze dobranymi felgami. Dostępnych jest wiele różnorodnych wariantów atrakcyjnych felg stalowych oraz aluminiowych do Opla Mokki X.


Produkcja Opla Mokki X została wstrzymana w 2019 roku w oczekiwaniu na nową generację, którą zaplanowano już na pierwszą połowę 2020 roku.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Opel Mokka X

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Opel Mokka X

Osoby jeżdżące autem Opel Mokka X najczęściej wybierają: