Pracuj w Oponeo

Felgi do Opel Combo

Sprawdź rozmiar felg do Opel Combo i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Opel

Combo

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Opel Combo

Opel Combo to praktyczny i kompaktowy samochód dostawczy. Auto obecne jest na rynku od 1994 roku - od tego czasu doczekało się czterech generacji. Model oferowany jest w różnych wariantach długości i wykończenia. Wśród nich są też wersje dostosowane do przewozu osób.

Fabryczne felgi Opel Combo

Wielkość fabrycznie mocowanych w Oplu Combo obręczy zwiększała się wraz z kolejnymi generacjami auta. Pierwsze wersje wyposażano w stalowe obręcze 13- i 14-calowe. W nowszych odsłonach modelu stosowano już felgi 15- i 16-calowe w wersji stalowej lub z aluminium.

Obręcze do Opel Combo: rozstaw śrub, wymiary i inne parametry

Średnica, szerokość, parametr ET oraz liczba i rozstaw śrub - to najistotniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę, wybierając felgi do swojego auta. Ważne, by kierować się wytycznymi określonymi przez producenta. Tylko wtedy auto zachowa odpowiednie właściwości jezdne.

  • Jaka jest średnica felg dla Opel Combo?

Średnica felg pasujących do Opla Combo zależy od generacji tego modelu. Np. w większości aut produkowanych między 2003 a 2012 można instalować obręcze o średnicy od 14 do 16 cali. W nowszych wersjach mogą być to konstrukcje w rozmiarach od 15 do 18 cali.

  • Felgi do Opel Combo - rozstaw śrub

Liczba śrub mocujących obręcze w Oplu Combo wynosi 4 lub 5. W najnowszych odsłonach tego modelu stosuje się wyłącznie mocowania 5-śrubowe. Rozstaw jest różny – w zależności od wersji wynosi 5x98, 5x100 lub 5x108.

  • Jaka jest szerokość felg w Opel Combo?

Niemiecki producent modelu Combo umożliwia montaż w aucie obręczy o różnej szerokości. Im większa jest średnica felgi, tym jej szerokość wzrasta. W zależności od modelu może ona wynosić od 5,5 do 8 cali.

  • Jakie jest ET felgi Opel Combo?

Bez odpowiednio dobranego ET, czyli parametru określającego głębokość osadzenia felgi w nadkolu, obręcz nie będzie pasować do samochodu. W zależności od wersji, ET w Oplu Combo może wynosić 35-49 mm, 26-40 mm lub 40-45 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Opel Combo

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Opel Combo

Rozwiń

Zwiń