Pracuj w Oponeo

Felgi do Nissan Primera

Sprawdź rozmiar felg do Nissan Primera i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Nissan

Primera

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Nissan Primera

Nissan Primera w katalogu japońskiego producenta zastąpił bardzo rozpoznawalny model Bluebird. W 1990 roku było to nie lada zaskoczenie, jednak sukces Primery przerósł oczekiwania wszystkich. Model nie schodził z taśm produkcyjnych przez ponad ćwierć wieku i doczekał się trzech generacji.

Bazowy projekt Primery produkowany był do 1996 roku. Wyróżniał się przede wszystkim licznymi konfiguracjami zawieszenia, z jednym lub dwoma wahaczami. Dostępny był w wersji nadwozia typu sedan albo kombi. Pomimo, że Nissan nie jest producentem ze Starego Kontynentu, rok po debiucie na rynku model doceniono w prestiżowym plebiscycie na Europejski Samochód Roku, w którym zajął drugie miejsce.

Następna generacja Primery pojawiła się w salonach w 1996 roku w wersji sedan. Nieco później do oferty dodano ponownie wersję kombi. W oparciu o projekt modelu powstała bardziej luksusowa odmiana pod nazwą Infinity. Jednak już bazowa wersja przyciągała uwagę wielu kierowców. Oferując charakterystyczny spoiler oraz nietuzinkowe felgi, Nissan Primera idealnie wpisał się w gusta europejskich klientów.

Ostatnią produkowaną generacją modelu była odsłona P12, która ostatecznie wycofana została w 2007 roku. Wyróżniała się szeroką gamą silników zarówno w wersji benzynowej, jak i dCi oraz DD-Ti.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Nissan Primera

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Nissan Primera

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem Nissan Primera najczęściej wybierają: