Pracuj w Oponeo

Felgi do Nissan Note

Sprawdź rozmiar felg do Nissan Note i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Nissan

Note

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Nissan Note

Nissan Note jest niewielkim miejskim autem segmentu B. Ten 5-drzwiowy model pojawił się w sprzedaży w 2006 roku jako praktyczny minivan. Druga generacja, która zadebiutowała w 2012 roku, ma nadwozie typu hatchback. Pojazd był oferowany na rynku europejskim do 2016 roku – jego następcą jest piąta odsłona modelu Nissan Micra.

Oryginalne felgi Nissan Note

W podstawowej wersji Nissana Note pierwszej generacji instalowano fabrycznie stalowe felgi o średnicy 15 cali. W lepiej wyposażonych egzemplarzach standardem były obręcze 16-calowe z aluminium. Egzemplarze drugiej generacji tego modelu były wyposażone w obręcze w podobnych rozmiarach, choć w innej stylistyce.

Felgi Nissan Note – rozmiar, ET, rozstaw śrub

Do danego modelu auta pasują wyłącznie felgi w określonym przez producenta zakresie rozmiarowym. Chodzi o średnicę, szerokość i głębokość mocowania obręczy (ET). Ważny jest również rozstaw śrub w piastach.

  • Jaka średnica felg do Nissan Note?

Obie wersje Nissana Note mają taki sam dopuszczalny rozmiar obręczy. Do auta pasują felgi w rozmiarach od 15 cali do 18 cali.

  • Nissan Note – rozstaw śrub

Koła w Nissan Note przykręca się na 4 śruby. Elementy rozlokowano na okręgu o średnicy 100 mm. W aucie można więc mocować obręcze z oznaczeniem 4x100.

  • Jaka szerokość felg w Nissan Note?

Minimalna szerokość felg w obu wersjach Nissana Note to 5,5 cala. Szerokość maksymalna to 7,5 cala w autach generacji pierwszej oraz 8 cali w drugiej.

  • Jakie ET felgi Nissan Note?

Głębokość mocowania felg w pierwszej wersji Nissana Note została określona w zakresie od ET 30 do ET 45. W autach drugiej generacji jest to przedział od ET 28 do ET 45.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Nissan Note

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Nissan Note

Osoby jeżdżące autem Nissan Note najczęściej wybierają: