Felgi do Nissan Note

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

2012 - obecnie (gen. II)

  • Nissan Note Hatchback II 1.2 (59kW) (80 KM)
  • Nissan Note Hatchback II 1.2 DIG-S (72kW) (98 KM)
  • Nissan Note Hatchback II 1.5 dCi (66kW) (90 KM)

2006 - 2012 (gen. I)

  • Nissan Note Hatchback I 1.4 (89 KM)
  • Nissan Note Hatchback I 1.5 dCi (86 KM)
  • Nissan Note Hatchback I 1.6 (110 KM)

Nissan Note

Nissan Note to model, który po raz pierwszy pojawił się na rynku już 2004 roku. Jako samochód z klasy minivan miał wpisywać się w nową prorodzinną politykę firmy. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz jednobryłowemu nadwoziu oferował konkurencyjny samochód dla mniejszych segmentów A i B, za to z obszerniejszą kabiną.


Na szerokie wody model wypłynął dwa lata później, w roku 2006, po otworzeniu nowych zakładów Nissana w Wielkiej Brytanii. Stworzony na płycie podłogowej Renault Modusa i wykorzystujący wysokoprężne silniki francuskiej marki Nissan Note oferował dobre, miejskie osiągi, satysfakcjonujące tłumienie drgań oraz całkiem funkcjonalne wnętrze. Na szczególną uwagę zasługuje zawieszenie modelu, które dobrze radzi sobie w ruchu miejskim, jak i jest wystarczająco komfortowe na bardziej wymagające trasy za miasto. W 2009 roku samochód poddano liftingowi. Zmieniono układ reflektorów, atrapy chłodnicy oraz zderzaków.


Na drugą generację Nissana Note przyszło poczekać miłośnikom marki aż do 2013 roku. Zaprezentowana na targach genewskich nowa odsłona modelu klasyfikowana była już nie jako minivan, a samochód miejski. Dużą zaletą modelu pozostało obszerne wnętrze oraz budowa nadwozia. Dostępny był w czterech wersjach wyposażenia: Visia, Acenta, N-Tec, Tekna. Charakterystyczna jednobryłowa budowa modelu świetnie wpisuje się w miejski klimat, a dobrze przygotowane zawieszenie pozwala na sprawne manewrowanie. Wygląd samochodu warto dodatkowo podkreślić wykorzystując odpowiednio dobrane felgi aluminiowe lub stalowe.


Model Nissan Note produkowany był do 2017 roku, kiedy to w katalogu marki zastąpiła go nowa generacja Micry. W planach marki jest wznowienie produkcji Nissana Note w ramach trzeciej generacji.