Pracuj w Oponeo

Felgi do Nissan Juke

Sprawdź rozmiar felg do Nissan Juke i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Nissan

Juke

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Nissan Juke

Kompaktowe wymiary, odważna stylistyka i terenowo-miejski charakter. Nissan Juke to przedstawiciel segmentu B, który pojawił się w sprzedaży w 2010 roku. Kolejna generacja tego auta weszła do produkcji w 2019 roku. Pojazd ma wiele cech wspólnych modelami Micra i Cube, a także Renault Clio.

Fabryczne felgi Nissan Juke

Pierwsza wersja Nissana Juke była standardowo wyposażona w aluminiowe obręcze o średnicy 17 cali. Ich stylistyka oraz wykończenie zostały dopasowane do charakteru oraz kolorystyki nadwozia. Jako opcję oferowano również obręcze stalowe 16-calowe, a także z aluminium w rozmiarze 18 cali. W najnowszej odsłonie tego modelu mocuje się obręcze w podobnych rozmiarach (maksymalnie 19 cali).

Nissan Juke – rozmiar felg, rozstaw śrub, ET

Auto powinno być wyposażone w felgi, których rozmiary są zgodne ze specyfikacją określoną przez producenta samochodu – tylko wówczas pojazd zachowa odpowiednie właściwości użytkowe. Przy wyborze zamienników oryginalnych obręczy weźmy więc pod uwagę średnicę, szerokość, głębokość mocowania (parametr ET), a także rozstaw śrub.

  • Jaka średnica felg do Nissan Juke?

Do wszystkich odsłon modelu Nissan Juke pasują felgi w takim samym zakresie rozmiarowym – od 16 cali do 20 cali.

  • Nissan Juke – rozstaw śrub

Obręcze kół w Nissan Juke mocuje się na 5 śrub rozstawionych na okręgu o średnicy 114,3 mm. Do auta będą więc pasować felgi z oznaczeniem 5x114,3.

  • Jaka szerokość felg w Nissan Juke?

W pierwszej wersji Nissan Juke można mocować obręcze o szerokościach od 6,5 cala do 9,5 cala. W drugiej odsłonie tego modelu szerokość maksymalna felgi wynosi 9 cali.

  • Jakie ET felgi Nissan Juke?

Pierwsza generacja Nissana Juke ma głębokość mocowania obręczy wyznaczoną w przedziale od ET 30 do ET 50. W drugiej wersji auta jest to zakres od ET 30 do ET 38.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Nissan Juke

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Nissan Juke