Menu

Felgi do Nissan Juke

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Nissan Juke

Nissan Juke to efekt polityki japońskiej marki skupionej na rozszerzaniu oferty samochodów SUV oraz cross-over. Wyróżnia się bardzo charakterystyczną linią, wysokim prześwitem do 180 mm oraz stosunkowo małym rozstawem osi. Stworzono go w 2010 roku na podstawie płyty podłogowej Renault Clio – francuska i japońska marka pozostają w bliskiej współpracy.


Po niewątpliwym sukcesie Nissana Qashqai, Juke miał być odpowiedzią na niezapełniony segment mniejszych samochodów o wyższym nadwoziu. W efekcie stanowi bardzo ciekawy eksperyment, nieco odmienny od reszty oferowanych przez japońską markę cross-overów. Jego górna część posiada elementy charakterystyczne dla rynku sportowego, a podwyższone zawieszenie oraz masywna budowa przywodzą na myśl auta typu SUV.


Nissan Juke to samochód stworzony z myślą o warunkach miejskich. Wysoki prześwit oraz odpowiednio dobrane zawieszenie dobrze radzą sobie z wysokimi krawężnikami i niewielkimi nierównościami. Po czterech latach od debiutu model przeszedł delikatną modernizację. Wprowadzono lekki facelifting, obejmujący zmiany w reflektorach, lampach, zderzakach oraz nową atrapę chłodnicy, zwiększono również pojemność bagażnika do ponad 350 litrów.


Sportowo-miejski charakter stosunkowo niewielkiego Juke sprawia, że to samochód nietuzinkowy, który z pewnością trafi w różne gusta. Unikalny charakter modelu warto podkreślić dobrze dobranymi felgami stalowymi lub alufelgami dostępnymi w różnych wzorach i kolorystyce.