Felgi do Nissan Juke

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Nissan Juke

Nissan Juke to efekt polityki japońskiej marki skupionej na rozszerzaniu oferty samochodów SUV oraz cross-over. Wyróżnia się bardzo charakterystyczną linią, wysokim prześwitem do 180 mm oraz stosunkowo małym rozstawem osi. Stworzono go w 2010 roku na podstawie płyty podłogowej Renault Clio – francuska i japońska marka pozostają w bliskiej współpracy.


Po niewątpliwym sukcesie Nissana Qashqai, Juke miał być odpowiedzią na niezapełniony segment mniejszych samochodów o wyższym nadwoziu. W efekcie stanowi bardzo ciekawy eksperyment, nieco odmienny od reszty oferowanych przez japońską markę cross-overów. Jego górna część posiada elementy charakterystyczne dla rynku sportowego, a podwyższone zawieszenie oraz masywna budowa przywodzą na myśl auta typu SUV.


Nissan Juke to samochód stworzony z myślą o warunkach miejskich. Wysoki prześwit oraz odpowiednio dobrane zawieszenie dobrze radzą sobie z wysokimi krawężnikami i niewielkimi nierównościami. Po czterech latach od debiutu model przeszedł delikatną modernizację. Wprowadzono lekki facelifting, obejmujący zmiany w reflektorach, lampach, zderzakach oraz nową atrapę chłodnicy, zwiększono również pojemność bagażnika do ponad 350 litrów.


Sportowo-miejski charakter stosunkowo niewielkiego Juke sprawia, że to samochód nietuzinkowy, który z pewnością trafi w różne gusta. Unikalny charakter modelu warto podkreślić dobrze dobranymi felgami stalowymi lub alufelgami dostępnymi w różnych wzorach i kolorystyce.