Pracuj w Oponeo

Felgi do Nissan Almera

Sprawdź rozmiar felg do Nissan Almera i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Nissan

Almera

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Nissan Almera

Nissan Almera był następcą popularnego modelu Sunny. To auto klasy kompaktowej (segment C) produkowano w latach 1995-2006 (druga generacja weszła do produkcji w roku 2000). Pojazd występował w kilku wersjach nadwozia – jako 3- i 5-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan, a także 5-drzwiowy minivan (znany jako Almera Tino).

Fabryczne felgi Nissan Almera

W pierwszej wersji modelu Nissan Almera mocowano standardowo obręcze stalowe o średnicy 14 cali. Opcją były felgi aluminiowe o średnicy 15 cali. W drugiej odsłonie pojazdu w ofercie producenta znalazły się obręcze 15-calowe ze stali lub aluminium.

Jakie felgi do Nissana Almera: rozstaw śrub, rozmiary i ET

Felgi będą pasować do danego modelu samochodu, jeśli ich średnica, szerokość, głębokość osadzenia (ET) oraz rozstaw śrub montażowych zostaną dobrane zgodnie ze specyfikacją producenta. Projektanci aut zwykle dopuszczają możliwość mocowania obręczy w kilku wariantach rozmiarowych.

  • Jaka jest średnica felg w Nissanie Almera?

Do pierwszej wersji Nissana Almera pasują felgi o średnicy od 13 do 17 cali. W autach drugiej generacji minimalna średnica obręczy to 15 cali, a maksymalna 17 cali.

  • Rozstaw śrub – Nissan Almera

Parametr określający rozstaw otworów montażowych w Nissanie Almera pierwszej generacji to 4x100. W drugiej wersji auta zastosowano układ 4x114,3.

  • Jaka jest szerokość felgi w Nissan Almera?

Pierwsza generacja Nissana Almera umożliwia montaż obręczy o szerokości od 5 cali do 7 cali. W drugiej wersji auta dopuszczalna szerokość wynosi od 6 cali do 7 cali.

  • Jakie ET felg w Nissan Almera?

Parametr określający głębokość osadzenia felgi dla Nissana Almera pierwszej generacji został wyznaczony w zakresie od ET 35 do ET 40. Do drugiej wersji pasują obręcze od ET 40 do ET 45.

Osoby jeżdżące autem Nissan Almera najczęściej wybierają: