Pracuj w Oponeo

Felgi do Mitsubishi Space Star

Sprawdź rozmiar felg do Mitsubishi Space Star i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Mitsubishi

Space Star

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Mitsubishi Space Star

Pierwsza wersja Mitsubishi Space Star powstawała w latach 1998-2005 i była rodzinnym minivanem (segment K). Japoński koncern powrócił do tej nazwy w 2014 roku, prezentując niewielki miejski hatchback pozycjonowany między segmentami A i B - to auto zastąpiło popularny model Mitsubishi Colt.

Oryginalne felgi Mitsubishi Space Stara

W pierwszej wersji Mitsubishi Space Stara mocowano obręcze stalowe lub aluminiowe w rozmiarze 15 cali. We wskrzeszonym w 2014 roku modelu standardem są w felgi w takim samym rozmiarze.

Jakie felgi do Mitsubishi Space Stara?

Przy wyborze zamienników oryginalnych felg do auta, kierujmy się rozmiarami określonymi w specyfikacji producenta pojazdu. Zwróćmy uwagę na dopuszczalną średnicę, szerokość, głębokość osadzenia obręczy (ET), a także rozstaw śrub montażowych. Tylko wówczas samochód zachowa odpowiednie właściwości jezdne.

  • Jaka średnica felg do Mitsubishi Space Stara?

Do pierwszej wersji Mitsubishi Space Stara pasują felgi w rozmiarach 15 i 16 cali. W autach drugiej generacji można zamocować obręcze o średnicach 14, 15 i 16 cali.

  • Rozstaw śrub - Mitsubishi Space Stara

Pierwsza generacja Mitsubishi Space Stara ma rozstaw śrub 4x114,3. W drugiej odsłonie tego modelu zastosowano układ 4x100.

  • Jaka szerokość felg w Mitsubishi Space Starze?

Minimalna szerokość felg w Mitsubishi Space Starze pierwszej generacji to 6 cali, a w drugiej 5 cali. Najszersze felgi, które pasują do obu odsłon tego modelu, mogą mieć 7 cali.

  • Jakie ET felgi w Mitsubishi Space Starze?

Parametr określający głębokość osadzenia felg w pierwszej wersji Mitsubishi Space Stara jest wyznaczony w zakresie od ET 40 do ET 45. W drugiej osłonie auta obejmuje przedział od ET 34 do ET 45.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Mitsubishi Space Star

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Mitsubishi Space Star

Osoby jeżdżące autem Mitsubishi Space Star najczęściej wybierają: