Menu

Felgi do Mercedes Klasa B

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Mercedes Klasa B

Mercedes-Benz klasy B to znakomita alternatywa dla fanów niemieckiej marki znanej z limuzyn, którzy do codziennego użytku potrzebują kompaktowego, rodzinnego minivana. Jest on nieco większą (wydłużoną), zmodyfikowaną wersją klasy A, oraz nieprzerwanie opuszcza fabryki od 2004 roku. Model niezmiennie produkowany jest w wersji pięciodrzwiowej i uznawany jest za niezwykle komfortowy – zwłaszcza ze względu na zagospodarowanie przestrzeni. Wyróżnia go masywne nadwozie oraz podwójna podłoga, która znacząco zwiększyła bezpieczeństwo podróżujących.


Druga generacja miała premierę w 2011 roku we Frankfurcie. Auto zostało seryjnie wyposażone w system ostrzegania przed kolizją. Odsłona trzecia modelu zaprezentowana została w 2018 roku na targach w Paryżu, a od 2019 roku auto można dostrzec już na ulicach. Samochód dostosowano do najnowszych trendów, dlatego podstawiono na bardziej agresywną, bogatą w detale stylistykę.


Posiadając taki samochód, jak Mercedes Klasa B, należy podkreślić jego urodę felgami. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będą obręcze wykonane z aluminium, które występują w niezliczonej liczbie wzorów – od klasycznych pięcioramienny, po zdecydowanie bardziej oryginalne oraz kolorowe.