Felgi do Mazda CX-3

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Mazda CX-3

Mazda CX-3 to jeden z najnowszych modeli japońskiej marki. Po raz pierwszy zaprezentowany go w 2014 roku, a od 2015 r. jest dostępny w sprzedaży. Model CX-3 to nowoczesne i uniwersalne miejskie auto typu Crossover. To młodszy brata udanego SUV-a CX-5, który doczekał już się już drugiej generacji.


Pierwszy crossover Mazdy to auto o wyjątkowej jakości. Zaprojektowano je zgodnie z wytycznymi stylistyki KODO, którą od kilku lat kieruje się japoński producent. Filozofia projektów KODO opiera się prostocie azjatyckiego wzornictwa. Ma ona w swoim założeniu tchnąć w auto cząstkę indywidualizmu.


Samochód charakteryzuje się odważną i bardzo interesującą linią nadwozia, troską o najdrobniejsze detale oraz harmonijnym projektem wnętrza. Auto wyróżnia się także niskim poziomem emitowanego hałasu. Jest bardzo ciche nawet podczas szybkiej jazdy.


W 2016 roku Mazda CX-3 znalazła się w trójce finalistów prestiżowej nagrody World Car Awards.


Nienaganną stylistykę tego współczesnego Crossovera można z powodzeniem uzupełnić, montując efektowne felgi aluminiowe. Wybór obręczy do tego modelu Mazdy jest bardzo bogaty – kierowcy mogą zdecydować się na niezwykle oryginalne felgi aluminiowe lub zdecydowanie tańsze i łatwiejsze w konserwacji felgi stalowe.