Felgi do Kia Niro

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Kia Niro

Kia Niro to kompaktowy crossover, oferowany z napędem hybrydowym, hybrydowym plug-in oraz elektrycznym. Po raz pierwszy zaprezentowany został na targach motoryzacyjnych w Chicago w 2016 roku. Co ciekawe, Niro uzyskał rekord Guinnessa za najniższe spalanie paliwa (3,08 l / 100 km) podczas jazdy transkontynentalnej przez USA. Trasa liczyła niespełna 6 tys. km.

Specjalnie dla tego modelu południowokoreański koncern zaprojektował nową płytę podłogową. Układ hybrydowy oferuje łączną moc 141 KM, a prędkość maksymalna wynosi 162 km/h. Projektanci postawili także na dopracowany, aerodynamiczny design. Tylna linia świateł układa się w kształt strzały, a grill chłodnicy, którego kształt inspirowany jest tygrysim nosem, to tylko przekłady detali, o które zadbała Kia. W 2019 roku model został zmodernizowany.

Felgi do Kia Niro powinny być dopasowane do jej prostej, ale nowoczesnej sylwetki. Doskonałym związaniem będą obręcze aluminiowe, Kia Niro dzięki nim może prezentować się jeszcze ciekawiej. Szeroki wybór wzorów i kolorów daje duże pole do popisu.