Pracuj w Oponeo

Felgi do Jeep Renegade

Sprawdź rozmiar felg do Jeep Renegade i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Jeep

Renegade

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Jeep Renegade

Jeep Renegade to kompaktowy SUV (segment B) i najmniejsze auto w ofercie amerykańskiej marki. Ten zaprezentowany w 2014 roku pojazd powstał we współpracy z włoskim Fiatem – jego bliźniaczą wersją jest Fiat 500X. Samochód nawiązuje stylistycznie do klasycznego modelu Jeep Wrangler. W 2018 i 2022 auto poddano modernizacji.

Felgi Jeep Renegade oryginalne

Podstawowa wersja Jeep Renegade może być wyposażona w felgi stalowe lub aluminiowe o średnicy 16 cali. Egzemplarze w wyższym standardzie oferowane są z obręczami z aluminium o średnicy 17 lub 18 cali. Klienci mają do wyboru kilka wzorów i stylów wykończenia felg.

Jakie parametry felgi Jeep Renegade?

W danym modelu auta zwykle można zamocować felgi w różnych rozmiarach, jeśli chodzi o średnicę i szerokość. Producent pojazdu określa też dopuszczalny zakres parametru ET, który opisuje głębokość mocowania obręczy w nadkolu. By felga pasowała do auta, powinna mieć dopasowany do piasty rozstaw otworów montażowych.

  • Jaka średnica felg do Jeep Renegade?

Do Jeepa Renegade pasują obręcze w większych rozmiarach. Dopuszczalny zakres średnic określono w przedziale od 16 cali do 21 cali.

  • Jeep Renegade – rozstaw śrub

Koła w Jeep Renegade instaluje się za pomocą 5 śrub. Elementy ulokowane są na okręgu o średnicy 110 mm. W aucie znajdą więc zastosowanie wyłącznie felgi z oznaczeniem 5x110.

  • Jaka szerokość felg w Jeep Renegade?

Najwęższa felga pasująca do modelu Jeep Renegade może mieć szerokość 6,5 cala. A aucie można też instalować szersze obręcze – maksymalnie 9,5 cala.

  • Jakie ET felgi Jeep Renegade?

Zakres głębokości osadzenia felgi w Jeep Renegade wynosi od ET 25 do ET 40. Do auta pasują więc m.in. obręcze z ET 25, ET 30, ET 35 i ET 40.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Jeep Renegade

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Jeep Renegade

Osoby jeżdżące autem Jeep Renegade najczęściej wybierają: