Pracuj w Oponeo

Felgi do Jaguar XE

Sprawdź rozmiar felg do Jaguar XE i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Jaguar

XE

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Jaguar XE

Jaguar XE to średniej klasy sedan o sportowym charakterze. Auto reprezentuje segment premium. Weszło do produkcji w 2015 roku jako następca modelu X-Type (5 lat po zakończeniu produkcji poprzednika). Cechą charakterystyczną pojazdu jest aluminiowy szkielet nadwozia. Model przeszedł gruntowną modernizację w 2019 roku.

Fabryczne felgi Jaguar XE

W podstawowych wersjach wyposażeniowych Jaguara XE mocowane są aluminiowe felgi o średnicy 17 cali. W bogatszych odsłonach tego modelu producent oferuje obręcze 18- i 19-calowe. Klienci mogą wybierać spośród różnych wzorów i stylów wykończenia felg.

Jakie felgi do Jaguara XE?

Podczas wyboru felg do samochodu należy wziąć pod uwagę zakres rozmiarowy dopuszczony przez producenta pojazdu – tylko wówczas pojazd zachowa odpowiednie właściwości użytkowe. Znaczenie mają takie parametry jak średnica, szerokość, głębokość mocowania (ET) oraz rozstaw śrub w piastach.

  • Jaka średnica felgi do Jaguara XE?

Jaguara XE można wyposażyć w obręcze o średnicach od 17 do 20 cali.

  • Rozstaw śrub Jaguara XE

W modelu Jaguar XE zastosowano rozstaw śrub 5x108. Parametr określa liczbę otworów montażowych w feldze oraz średnicę okręgu, na którym są rozstawione.

  • Jaka szerokość felgi do Jaguara XE?

W Jaguarze XE można instalować felgi o szerokościach od 7 cali do 9 cali. Producent przewidział opcję mocowania kompletów mieszanych – o innej szerokości z przodu i z tyłu.

  • Jakie ET felgi w Jaguarze XE?

Głębokość osadzenia felgi w modelu Jaguar XE została wyznaczona w przedziale od ET 33 do ET 50,5.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Jaguar XE

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Jaguar XE