Pracuj w Oponeo

Felgi do Jaguar S-Type

Sprawdź rozmiar felg do Jaguar S-Type i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Jaguar

S-Type

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Jaguar S-Type

Jaguar S-Type to luksusowa limuzyna klasyfikowana jako auto segmentu E. Model produkowano w latach 1999-2008. Auto wyróżnia się oryginalną stylistyką, nawiązującą do konstrukcji Jaguara z lat 60-tych. Ma bogate wyposażenie standardowe i mocne silniki. Dostępne było też w wersjach wyposażeniowych Sport i S-Type R.

Oryginalne felgi Jaguar S-Type

Producent modelu Jaguar S-Type oferował auto z 16-calowymi felgami o szerokości 7 lub 7,5 cala. Jak na auto klasy premium przystało, standardem były modele z aluminium. Klienci mogli wybrać różne wzory i style wykończenia obręczy.

Jakie felgi do Jaguar S-Type?

Wybierając felgi do auta, weźmy pod uwagę szerokość, średnicę, atrybut ET, a także liczbę i rozstaw śrub montażowych. Kierując się wytycznymi określonymi w specyfikacji, będziemy mieli pewność nie tylko, że obręcze będą pasować do pojazdu, ale też że zachowa on odpowiednie właściwości użytkowe.

  • Jaka jest średnica felg w Jaguar S-Type?

W większości wersji Jaguara S-Type można zainstalować felgi o średnicy od 17 do 19 cali. Wyjątkiem jest model R, do którego pasują wyłącznie wersje 18- i 19-calowe.

  • Jaki jest rozstaw śrub w Jaguar S-Type?

Jaguar S-Type jest wyposażony w mocowania obręczy na 5 śrub. Elementy są rozstawione na okręgu o średnicy 108 mm, co daje standard 5x108.

  • Jaguar S-Type - jaka szerokość felgi?

Obręcze w Jaguarze S-Type mogą mieć szerokość od 6,5 do 8 cali. W niektórych wersjach ten zakres jest bardziej ograniczony. Im większa średnica felgi, tym jej szerokość rośnie.

  • Jakie jest ET felg w Jaguar S-Type?

Parametr ET pozwala wyznaczyć głębokość osadzenia obręczy w nadkolu. W Jaguarze S-Type został on określony w przedziale ET 45 – ET 55 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Jaguar S-Type

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Jaguar S-Type

Osoby jeżdżące autem Jaguar S-Type najczęściej wybierają: