Pracuj w Oponeo

Felgi do Hyundai ix35

Sprawdź rozmiar felg do Hyundai ix35 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Hyundai

ix35

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Hyundai ix35

Hyundai ix35 to kompaktowy SUV, którego produkcja rozpoczęła się w 2009 roku. Auto szybko zostało docenione przez polskich kierowców i w 2014 roku stało się najczęściej spotykanym w Polsce modelem tej marki. W I generacji (2009-2015) do dyspozycji kierowców były wersje z napędem na cztery koła lub przednią oś. W 2013 roku auto przeszło face lifting, który zmienił reflektory z przodu i z tyłu. Dostępne były cztery wersje nadwozia: Classic, Comfort, Style oraz Premium.

Felgi – Hyundai x35

Jeżeli planujesz wymienić oryginalne felgi aluminiowe Hyundai ix35 na nowy komplet, koniecznie zapoznaj się z danymi udostępnionymi przez producenta. Najważniejsze parametry to średnica, ET, szerokość oraz rozstaw śrub. Od nich zależy to, czy felgę uda się zamontować na kole i czy pozwoli na bezproblemowa jazdę.

  • Hyundai ix35 – rozmiar felg

W samochodzie Hyundai ix35 I generacji felgi mogą różnić się między sobą rozmiarem średnicy. Dopuszczone przez producenta wymiary to 16”, 17”, 18” oraz 19”. Warto pamiętać, że im większa obręcz, tym bardziej będzie wpływała na ogólny wygląd pojazdu.

  • Rozstaw śrub – Hyundai ix35

Rozstaw śrub w Hyundai’u ix35 I generacji wynosi 5x114,3 mm. Pierwsza liczba mówi nam o tym, ile śrub montażowych będzie potrzebnych do zamocowania felgi na osi. Druga natomiast określa średnice okręgu, na którym punkty montażowe zostały rozstawione.

  • Szerokość felg do Hyundai’a ix35

Szerokość felgi w samochodach Hyundai ix35 I może mieć od 6,5 do 8”. Jej wartość zależy w dużej mierze od rozmiaru średnicy.

  • Hyundai ix35 – ET felgi

W pierwszej generacji Hyundai’a ix35 ET felgi może wynosić od ET 38 do ET 50 mm. To parametr, na który powinny zwrócić szczególną uwagę osoby przykładające dużą wagę do wyglądu auta. Określa on bowiem głębokość osadzenia felgi w nadkolu.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Hyundai ix35

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Hyundai ix35

Rozwiń

Zwiń