Pracuj w Oponeo

Felgi do Honda Shuttle

Sprawdź rozmiar felg do Honda Shuttle i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Honda

Shuttle

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Honda Shuttle

Honda Shuttle pierwszej generacji to kompaktowy minivan produkowany przez Hondę od 1994 do 1997 roku. Na rynku amerykańskim nosił on nazwę Honda Odyssey, podczas gdy na europejskim – Shuttle. Samochód zbudowano w całości na platformie wykorzystywanej także w modelu Accord piątej generacji. To, co wyróżniało podłogę zastosowaną w tym aucie, to innowacyjne składane siedzenia trzeciego rzędu. Te, w przeciwieństwie do wielu innych, miały możliwość położenia niemal na płasko. Druga generacja, której produkcja rozpoczęła się w 2015 roku, jest nieco bardziej kompaktowa, lecz dalej ma formę 5-drzwiowego minivana. W obu wersjach napęd był przenoszony wyłącznie na przednią oś bądź na obie osie (AWD), sprzedawane tylko na rynku amerykańskim. Honda Shuttle oferuje przestronne wnętrze z dużą ilością miejsca na bagaż, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, a przy tym jest także komfortowym w codziennych podróżach. Pierwsza generacja (i zarazem ostatnia w Europie) została zastąpiona w 2000 roku przez Hondę Stream.

Twoje auto zasługuje na najlepsze – znajdź felgi Honda Shuttle idealne dla siebie!

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór felg do Hondy Shuttle, które różnią się konstrukcją, kolorystyką, wykończeniem i ogólną prezencją (oferujemy zarówno te ściśle sportowe, jak i eleganckie, stonowane). Wszystkie felgi aluminiowe do Hondy Shuttle są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego auta, zarówno pod kątem wyglądu, jak i funkcjonalności.

Najważniejsze parametry felg do Hondy Shuttle

Wszystkie felgi do Hondy Shuttle dostępne w naszym sklepie są starannie wybrane przez naszych ekspertów, dlatego masz pewność, że wybrany rozmiar będzie w pełni kompatybilny z Twoim autem. To natomiast oznacza, że ich montaż jest łatwy, a użytkowanie – bezpieczne.

Jaka jest średnica felg w Honda Shuttle?

Średnica obręczy to odległość między wewnętrznym a zewnętrznym kołnierzem felgi, która w decydującym stopniu wpływa na wygląd auta oraz jego dobre prowadzenie. W przypadku Hondy Shuttle felga aluminiowa musi mieć tę wartość mieszczącą się w zakresie 15-18”.

Jaki jest rozstaw śrub w Honda Shuttle?

Rozstaw śrub określa liczbę otworów mocujących felgę oraz to, jak daleko są one od siebie oddalone. Ma to bezpośredni wpływ na montaż obręczy i musi być w pełni dopasowany do danego auta. Do Hondy Shuttle felgi aluminiowe muszą mieć rozstaw równy zawsze 5x114,3.

Jaka jest szerokość felg w Honda Shuttle?

Przestrzeganie właściwej szerokości felgi jest ważne głównie z tego względu, aby uniknąć problemów z montażem i zachować stabilność pojazdu podczas jazdy, zarówno krótkich i dynamicznych przejażdżek, jak i tych dłuższych tras. W przypadku felg aluminiowych do Hondy Shuttle istotne jest, aby ich szerokość wynosiła nie mniej niż 6 cali, ale również nie więcej niż 8 cali.

Jakie jest ET felgi w Honda Shuttle?

Offset (ET) felgi to ważny parametr wpływający na stabilność i wygląd samochodu, niestety często pomijany przez kupujących. Z tego względu zajęliśmy się tym, aby proponowane obręcze miały odpowiednią wartość i w pełni pasowały do Twojej Hondy Shuttle. Felgi aluminiowe zgodne z tym autem powinny mieć odsadzenie mieszczące się w przedziale 35-45.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Honda Shuttle

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Honda Shuttle

Osoby jeżdżące autem Honda Shuttle najczęściej wybierają:

Brock B34 SKM

Zbieramy opinie.