Pracuj w Oponeo

Felgi do Honda CR-V

Sprawdź rozmiar felg do Honda CR-V i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Honda

CR-V

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Honda CR-V

Honda CRV była pierwszym pojazdem terenowym zbudowanym przez japońską markę. Pojawiła się na rynku w 1995 roku, początkowo jako SUV klasy kompaktowej, a następnie średniej. Do tej pory powstało sześć generacji modelu CRV. Kolejne wersje tego solidnego pojazdu cieszą się dużą popularnością wśród miłośników crossoverów.

Oryginalne felgi Honda CRV

Rozmiary felg fabrycznie mocowanych w Hondzie CRV zależą od generacji oraz wersji wyposażeniowej auta. W pierwszej odsłonie tego modelu mocowano standardowo obręcze 15-calowe, w trzeciej 16-calowe, a w piątej nawet 18- i 19-calowe.

Jaki rozmiar felg do Hondy CRV?

Wybierając zamienniki felg do auta, zwykle możemy zdecydować się na obręcze w innym rozmiarze od felg oryginalnych. Dopuszczalna średnica i szerokość zostały określone w specyfikacji. Podobnie jest z zakresem parametru ET, od którego zależy głębokość osadzenia obręczy w nadkolu. Liczba i rozstaw śrub montażowych muszą pozostać takie same jak w oryginalnych obręczach.

  • Jaka jest średnica felg w Honda CRV?

Do Hondy CRV pierwszej generacji pasują felgi o średnicy od 15 do 18 cali. W kolejnej wersji auta można zamocować także obręcze 19- i 20-calowe. Modele trzeciej i czwartej generacji są przystosowane do jazdy z felgami w rozmiarach od 17 do 21 cali, a piątej od 18 do 22 cali.

  • Rozstaw śrub - Honda CRV

Wszystkie generacje Hondy CRV mają piasty z pięciośrubowymi mocowaniami kół oraz rozstawem 114,3 mm (5x114,3).

  • Jaka szerokość felgi w Honda CRV?

Szerokość felg w Hondach CRV pierwszej i drugiej generacji może wynosić od 6 do 8,5 cala. W wersji trzeciej i czwartej zakres szerokości określono w przedziale od 6,5 do 9 cali. Do piątej odsłony modelu pasują obręcze o szerokości od 7,5 do 10 cali.

  • Jakie jest ET felg do Honda CRV?

Zakres parametru ET dla felg pasujących do Hondy CRV powinien wynosić od ET 35 do ET 50 w przypadku modelu pierwszej generacji; od ET 34 do ET 50 dla aut wersji drugiej, trzeciej i czwartej oraz od ET 30 do ET 47 mm dla odsłony piątej.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Honda CR-V

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Honda CR-V

Osoby jeżdżące autem Honda CR-V najczęściej wybierają: