Felgi do Fiat Tipo

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Fiat Tipo

Fiat Tipo, w innych częściach świata znany także jako Egea (Aegea) oraz Dodge Neon, to kompaktowe, przestronne oraz funkcjonalne auto osobowe. Co ciekawe, w latach 1987-1995 produkowany był już samochodów o tej nazwie, jednak nowa odsłona znacznie różni się od poprzednika. Choć projektowany był jako sedan, dostępny jest także jako kombi i hatchback.


Model powstał w wyniku współpracy włoskich i tureckich projektantów. Po raz pierwszy ujrzał on światło dziennie podczas targów w Stambule w 2015 roku.


Stylistyka Fiata Tipo utrzymana jest w dość nowoczesnym tonie. Wyróżniającym elementem jest maskownica wlotu powietrza oraz charakterystyczne reflektory przednie i tylne. Samochód wygląda dynamicznie, ale z całą pewnością nie brakuje mu także elegancji, którą warto podkreślić felgami.


Włoski styl miejskiego auta ze stajni Fiata, uzupełnić można aluminiowymi o klasycznym wzorze lub ciekawej i nietuzinkowej tarczy. Innym rozwiązaniem mogą być obręcze stalowe. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań oraz od efektu, jaki chce się osiągnąć. Felgi do Fiata Tipo, jeżeli będą właściwie dobrane, będą nie tylko ozdobą, ale i wsparciem dla układu hamulcowego.