Pracuj w Oponeo

Felgi do Citroen DS3

Sprawdź rozmiar felg do Citroen DS3 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Citroen

DS3

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Citroen DS3

Citroen DS3 to małe auto miejskie (segment B), które powstało z myślą o wymagających klientach. Dostępne jest w dwóch wersjach nadwozia – jako 3-drzwiowy hatchback lub 2-drzwiowy kabriolet. Samochód był produkowany w latach 2010-2016. Później (do 2019 roku) oferowano go pod odrębną marką DS.

Oryginalne felgi Citroen DS3

Oferta oryginalnych felg mocowanych w fabrycznych modelach Citroena DS3 była bardzo bogata. Klienci mogli wybierać wśród wielu wersji stylistycznych (a także kolorystycznych) obręczy. Najczęściej auta zjeżdżały z linii produkcyjnych na felgach aluminiowych w rozmiarach od 16 do 18 cali.

Jakie felgi pasują do Citroena DS3?

Nie każda felga pasuje do każdego rodzaju auta. Dopuszczalne wymiary: średnica i szerokość są określone w specyfikacji producenta. Przy wyborze zamienników oryginalnych obręczy weźmy też pod uwagę parametr ET (głębokość osadzenia) oraz rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka jest średnica felgi Citroena DS3?

W Citroenie DS3 można instalować obręcze o dość szerokim zakresie rozmiarowym. Do auta pasują felgi o średnicach 15, 16, 17 i 18 cali.

  • Rozstaw śrub Citroena DS3

Citroen DS3 ma 4-śrubowe mocowania obręczy. Ich rozstaw wynosi 108 mm. W aucie sprawdzą się zatem felgi z oznaczeniami 4x108.

  • Jaka jest szerokość felgi do Citroena DS3?

Dopuszczalna szerokość obręczy w modelu Citroen DS3 obejmuje zakres od 6 cali do 8 cali.

  • Jakie jest ET felgi w Citroenie DS3?

Głębokość mocowania obręczy – wyrażana za pomocą parametru ET – w Citroenie DS3 została określona w przedziale od ET 12 do ET 45.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Citroen DS3

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Citroen DS3

Osoby jeżdżące autem Citroen DS3 najczęściej wybierają: