Menu

Felgi do Citroen C5

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Citroen C5

Citroen C5 to jeden najlepiej sprzedających się modeli w portfolio francuskiego producenta. Nigdy nie porywał ekstrawaganckim designem ani nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, braki nadrabiał jednak trwałością, solidnością i niezawodnością. Zalety auta okazały się ponadczasowe i zapewniły Citroenowi C5 mocną pozycję na rynku samochodów rodzinnych.


Druga generacja pojawiła się na rynku w 2007 roku. Pozostawiono w niej hydropneumatyczne zawieszenie, które znacząco podnosi komfort podróżowania. Do głównych zalet Citroena C5 II należą: dbałość wykończenia nawet najdrobniejszych elementów pojazdu, przestronność wnętrza oraz atrakcyjna cena.


W 2014 roku zaprezentowano, nową, terenową wersję tego auta – Citroena C5 CrossTourer. Pośrednim następcą klasycznego modelu jest także crossover Citroen C5 Aircross.


Felgi Citroen C5


Wszystkie wersje Citroena C5, niezależnie od typu, czy generacji, można ozdobić efektownymi obręczami. Dostępna jest cała gama różnego typu felg pasujących do modelu C5. Można zdecydować się na tańsze i łatwiejsze w konserwacji felgi stalowe lub świetnie się prezentujące, oferujące interesujące wzornictwo, felgi aluminiowe.