Pracuj w Oponeo

Felgi do Citroen C4 X

Sprawdź rozmiar felg do Citroen C4 X i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Citroen

C4 X

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Citroen C4 X

Citroën C4-X to pozycja w gamie modelowej koncernu Citroën, zaprezentowana w 2022 roku jako crossover o stylistyce fastback (opadającym, sportowym tyłem). Samochód jest obecnie oferowany z nowoczesnymi silnikami typu PureTech oraz Blue HDI o pojemnościach od 1,2 l do 1,5 l i konstrukcji L3 lub L4. Na zwolenników ekologii czekają wersje hybrydowe, które zapewniają ekonomiczne oraz zeroemisyjne podróżowanie – niezależnie od długości trasy. C4-X został zaprojektowany z myślą o kombinacji stylu, komfortu i funkcjonalności, dlatego cechuje się płynnymi liniami nadwozia, które łączą w sobie elegancję ze sportowym zacięciem. Kierowcy mają do wyboru dwie skrzynie biegów – standardową manualną z 6 przełożeniami oraz 8-biegowy automat. C4-X o wymiarach 436 cm długości i szerokości 180 cm zapewnia swoim użytkownikom niezwykle przestronne wnętrze, typowe dla nowoczesnych crossoverów. Na wygodę jazdy natomiast ogromny wpływ ma duży prześwit, sięgający 16 cm. Design i konstrukcja auta są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na pojazdy o zwiększonej funkcjonalności, połączonej z atrakcyjnym wyglądem. Auto obecnie produkowane jest wyłącznie w Hiszpanii.

Uzupełnij auto Citroën C4-X nowymi obręczami!

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne felgi do Citroëna C4-X, dostępne w wielu stylach, co pozwala na idealne dopasowanie do Twojego modelu auta i jego kolorystyki. Oferujemy różnorodną kolorystykę oraz wersje wykończenia, od klasycznego matu po lśniący połysk, co umożliwia pełną personalizację pojazdu. Tym, co łączy wszystkie felgi aluminiowe do Citroëna C4-X, jest najwyższa jakość wykonania.

Najważniejsze parametry felg do Citroën C4-X

Dostępne na tej podstronie felgi do Citroëna C4-X odpowiadają wymogom producenta tego auta pod kątem najważniejszych parametrów. Mają zatem odpowiednią średnicę, szerokość, offset (ET) oraz rozstaw śrub. Dzięki temu ich montaż nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji, co oszczędza czas i pieniądze, ponadto ma duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Jaka jest średnica felg w Citroën C4-X?

Średnica obręczy jest kluczowym parametrem, który decyduje o wyglądzie większości samochodów. Zamontowanie felg o większej średnicy przyciąga wzrok i nadaje pojazdowi charakter, a także wyróżnia go na drodze. W przypadku Citroëna C4-X felgi aluminiowe powinny mieć od 16” do 18” – jest to rozmiar homologowany przez producenta.

Jaki jest rozstaw śrub w Citroën C4-X?

Rozstaw śrub jest niezwykle istotny, ponieważ bez jego odpowiedniego dopasowania niemożliwym jest zamontowanie felg do Citroëna C4-X na piastach w bezpieczny sposób, co może prowadzić do poważnych problemów podczas jazdy. W Citroënie C4-X felga powinna mieć rozstaw równy 5x108.

Jaka jest szerokość felg w Citroën C4-X?

Szerokość obręczy ma istotny wpływ na stabilność pojazdu oraz jego prowadzenie, ponadto wpływa także na jego wygląd po przeprowadzeniu montażu. Felgi aluminiowe do Citroëna C4-X powinny mieć ten parametr zawsze równy 6,5”.

Jakie jest ET felgi w Citroën C4-X?

Odsadzenie to wartość, która wpływa na zachowanie pojazdu podczas jazdy, a także na jego wygląd. Przeznaczone do Citroëna C4-X felgi aluminiowe powinny mieć offset równy 28-32.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Citroen C4 X

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Citroen C4 X

Osoby jeżdżące autem Citroen C4 X najczęściej wybierają: