Felgi do Citroen Berlingo

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Citroen Berlingo

Citroen Berlingo to prawdziwy klasyk wśród kompaktowych kombivanów, cieszący się niesłabnącą popularnością. Produkowany jest przez francuską markę od 1996 roku i niezmiennie uważany jest za bardzo uniwersalny, a przy okazji stosunkowo niedrogi.

Auto doczekało się trzech generacji, a pierwsza wersja zaprojektowana była całkowicie od podstaw. Jego bliźniaczym modelem jest Peugeot Partner. Berlingo doceniany jest za to, że sprawdza się zarówno jako samochód rodzinny, jak i dostawczy. W ofercie znalazła się osobówka z pięcioma miejscami siedzącymi, natomiast osoby oczekujące większej ładowności mogły zdecydować się na 3-drzwiowy furgon. Z myślą o kierowcach, poruszających się po trudnym terenie, Citroen w 2003 roku wprowadził na rynek wersję X-TR. Wnętrze opracowano tak, aby można było na bieżąco dostosowywać je do własnych potrzeb.

Druga generacja produkowana była w okresie 2008-2018. Co ciekawe, po 4 latach od premiery zaprezentowano model z silnikiem elektrycznym. Berlingo III cechuje się odmienionym wyglądem, choć wciąż mocno nawiązującym do poprzedników. Konstrukcja została jednak nieco zwiększona.

Samochód ten stworzony jest do zadań specjalnych, dlatego felgi do Citroena Berlingo powinny być odpowiednio wytrzymałe, zwłaszcza jeśli w planach mamy przewożenie cięższych ładunków. Nie można zapomnieć też o aspekcie estetycznym. W najnowszej odsłonie modelu, cechującej się nowoczesną sylwetką, z wyglądu zbliżoną do vana, znakomicie prezentować się będą felgi aluminiowe. Berlingo wyposażony w komplet atrakcyjnych obręczy dobrej jakości to strzał w dziesiątkę.