Pracuj w Oponeo

Felgi do Audi S7

Sprawdź rozmiar felg do Audi S7 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Audi

S7

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Audi S7

Audi S7 to usportowiona odmiana luksusowej limuzyny serii 7. Cechy rozpoznawcze tego 5-drzwiowego liftbacka to spore gabaryty i dynamiczna linia nadwozia, a w porównaniu do A7: mocniejsze silniki, obniżone zawieszenie i większe felgi. Model został zaprezentowany w 2012 roku, w kolejnych latach przechodził modyfikacje, a jego najnowsza odsłona miała premierę w 2018 roku.

Oryginalne felgi Audi S7

Pierwsza odsłona Audi S7 była standardowo wyposażona w felgi z aluminium o średnicy 19 cali. Niektóre wersje wyposażeniowe zjeżdżały z linii produkcyjnych na obręczach 20-calowych. W Audi S7 drugiej generacji standardem są obręcze 20-calowe, ale w ofercie znalazły się też felgi 21-calowe.

Felgi do Audi S7 – rozmiary, ET, rozstaw śrub

Producent pojazdu zawsze określa w specyfikacji dopuszczalny zakres wymiarowy pasujących do auta felg. Oprócz średnicy i szerokości obręczy znajdziemy w niej także dane na temat parametru ET, który wyznacza głębokość osadzenia felgi, a także rozstaw śrub, za pomocą których koła są przykręcane do piast.

  • Jaka średnica felgi Audi S7?

W pierwszej wersji Audi S7 przewidziano możliwość mocowania felg o średnicy od 19 do 21 cali. Do drugiej odsłony pojazdu pasują ponadto obręcze 22-calowe.

  • Jaki jest rozstaw śrub w Audi S7?

W obu wersjach Audi S7 można instalować wyłącznie obręcze z oznaczeniem 5x112. Parametr określa liczbę śrub oraz średnice okręgu, na którym są rozlokowane.

  • Jaka szerokość felg do Audi S7?

Pierwsza i druga generacja Audi S7 może jeździć na felgach o szerokościach od 8 do 10 cali.

  • Jakie jest ET felgi Audi S7?

Do pierwszej generacji Audi S7 pasują obręcze, których głębokość mocowania została określona w przedziale od ET 20 do ET 45. W wersji drugiej tego modelu jest to zakres od ET 20 do ET 35.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Audi S7

Osoby jeżdżące autem Audi S7 najczęściej wybierają: