Pracuj w Oponeo

Felgi do Audi S6

Sprawdź rozmiar felg do Audi S6 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Audi

S6

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Audi S6

Audi S6 to sportowa odmiana modelu A6. Ta zaliczana do segmentu klasy wyższej konstrukcja ma komfortowe wnętrze, bogate wyposażenie, mocny silnik i napęd na 4 koła (quattro). Model jest produkowany od 1994 roku. Do tej pory premierę miało 5 generacji tego auta.

Oryginalne felgi Audi S6

Rozmiar i stylistyka felg instalowanych w Audi 6S zależy od generacji i wersji wyposażenia. W pierwszych odsłonach tego modelu stosowano standardowo obręcze 15- i 16-calowe. W najnowszej generacji auto opuszcza salony na felgach 20- i 21-calowych.

Jakie felgi do Audi S6?

Przy wyborze felg do auta sprawdźmy dopuszczalne dla danego modelu średnicę i szerokość, a także parametr ET, od którego zależy głębokość osadzenia konstrukcji w nadkolu. Weźmy też pod uwagę liczbę oraz rozstaw śrub montażowych. Prawidłowo dobrane obręcze sprawią, że auto zachowa odpowiednie właściwości użytkowe na trasie.

  • Jaka jest średnica felg do Audi S6?

Egzemplarze Audi S6 pierwszej generacji można wyposażyć w obręcze o średnicy 16 lub 17 cali. Do drugiej odsłony tego modelu pasują również konstrukcje 18- i 19-calowe. W trzeciej wersji mamy opcję mocowania felg w rozmiarach od 18 do 20 cali, a do najnowszych modeli pasują konstrukcje o średnicy od 19 do 21 lub 22 cali.

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Audi S6?

We wszystkich wersjach Audi S6 montaż kół odbywa się za pomocą 5 śrub. Elementy są umieszczone na okręgu o średnicy 112 mm, czyli kompatybilne będą modele 5x112 mm

  • Jaka jest szerokość felgi w Audi S6?

W najstarszych odsłonach modelu Audi S6 możemy zamocować obręcze o szerokości od 7 do 8 cali. Do najnowszych aut tej serii pasują konstrukcje o szerokości od 9 do 10 cali. Najszersze mogą być felgi o średnicy 21 cali.

  • Jakie jest ET felg do Audi S6?

Parametr ten dla felgi do Audi S6 zależy od daty produkcji auta. Dla modeli najstarszej generacji wynosi od ET 30 do ET 35 mm, a dla najnowszej wersji od ET 25 do ET 45 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Audi S6

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Audi S6