Pracuj w Oponeo

Felgi do Audi S5

Sprawdź rozmiar felg do Audi S5 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Audi

S5

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Audi S5

Audi S5 jest odmianą modelu A5. To auto o sportowym charakterze – z mocnymi silnikami, agresywną linią nadwozia i dostępnym napędem quattro. Występuje w kilku odmianach nadwozia – sportback, coupe i kabriolet. Pierwsza wersja była produkowana w latach 2007-2017 (B8). Obecnie w ofercie jest druga generacja tego modelu (B9).

Fabryczne felgi Audi S5

Audi S5 pierwszej generacji było początkowo dostępne z fabrycznymi felgami w rozmiarach 18 lub 19 cali. Później w ofercie pojawiły się również obręcze 20-calowe. Wśród kilku dostępnych wzorów największą popularnością cieszyły się srebrne felgi z pięcioma podwójnymi ramionami.

Jakie wymiary felgi do Audi S5?

W danym modelu auta zwykle można zamocować felgi w kilku wariantach rozmiarowych. Zgodne ze specyfikacją producenta powinny być przede wszystkim średnica, szerokość, głębokość osadzenia (ET), a także rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felgi do Audi S5?

Pierwsza odsłona Audi S5 (B8) może być wyposażona w felgi o średnicy od 17 do 20 cali. Do drugiej wersji auta (B9) pasują obręcze w rozmiarach od 18 do 21 cali.

  • Jaki jest rozstaw śrub w Audi S5?

Obie generacje Audi S5 mają taki sam rozstaw śrub: 5x112. Oznacza to, że koła mocowane są na 5 śrub, rozlokowanych na okręgu o średnicy 112 mm.

  • Jaka jest szerokość felg w Audi S5?

W Audi S5 pierwszej generacji szerokość obręczy może wynosić od 7,5 cala do 9 cali. Do drugiej wersji tego modelu pasują felgi o szerokości od 8 cali do 10 cali.

  • Jakie jest ET felgi Audi S5?

Do pierwszej wersji Audi S5 pasują felgi, których głębokość mocowania wynosi od ET 20 do ET 35. W drugiej odsłonie parametr ten powinien mieścić się w zakresie od ET 17 do ET 33.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Audi S5

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Audi S5

Osoby jeżdżące autem Audi S5 najczęściej wybierają: