Pracuj w Oponeo

Felgi do Audi RS7

Sprawdź rozmiar felg do Audi RS7 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Audi

RS7

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Audi RS7

Audi RS7 to auto łączące cechy eleganckiej limuzyny i dynamicznego pojazdu sportowego. Konstrukcja bazuje na modelu A7. Ten 5-metrowy liftback ma mocny silnik, stały napęd na 4 koła, luksusowe wnętrze i bogate wyposażenie. Konstrukcja zadebiutowała w 2010 roku. Od 2017 roku w sprzedaży jest druga generacja tego modelu.

Audi RS7 — felgi OEM

Jak na luksusowe auto o sporych gabarytach przystało, Audi RS7 jest fabrycznie wyposażane w wysokiej jakości obręcze w dużych rozmiarach. Standardem w najnowszym modelu są 10-ramienne konstrukcje o średnicy 21 cali. Za dopłatą można wybrać obręcze 22-calowe ze srebrnym, szarym lub czarnym wykończeniem.

Jakie są parametry felgi Audi RS7?

Wybierają felgę do danego modelu auta, należy wziąć pod uwagę jej rozmiary, czyli szerokość i średnicę. Ważny jest także parametr ET, od którego zależy głębokość osadzenia konstrukcji w nadkolu. Zgodna ze specyfikacją producenta auta powinna być także liczba i rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka jest średnica felg do Audi RS7?

Do Audi RS7 pasują wyłącznie felgi o dużych średnicach: 20, 21 i 22 cale. Spore gabaryty obręczy wymagają instalacji opon niskoprofilowych.

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Audi RS7?

Montaż kół w Audi RS7 odbywa się za pomocą 5 śrub. Elementy umieszczono na okręgu o średnicy 112 mm.

  • Jaka jest szerokość felgi w Audi RS7?

W Audi RS7 instaluje się felgi o imponujących szerokościach. Minimalne wartości, jeśli chodzi o ten parametr, wynoszą 8 cali, a w najnowszych modelach 8,5-cala. Do najszerszych pasujących do tego modelu konstrukcji należą obręcze 10-calowe.

  • Jakie jest ET do felg Audi RS7?

Parametr ET określa odległość między płaszczyzną montażową felgi o środkiem jej symetrii. Jeśli jest odpowiednio dobrany, obręcz nie będzie wystawać poza obrys samochodu ani ocierać o nadwozie. Dla Audi RS6 parametr ten określono w przedziale od ET 20 do ET 35 mm.

Osoby jeżdżące autem Audi RS7 najczęściej wybierają: