Felgi do Audi A5

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

2016 - obecnie (gen. F5)

Nie znaleziono auta

Podaj

Audi A5

Ten luksusowy model to nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Audi A5 nie tylko prezentuje się ekskluzywnie, ale i oferuje osiągi, które zadowolą wielu kierowców. Produkowane od 2007 roku auto doczekało się dwudrzwiowych wersji coupé i kabrioletu, a także 5-drzwiowego liftbacka. Model powstał na bazie konstrukcyjnej wykorzystanej wcześniej w Audi A4. Dostępny jest także w usportowionej wersji S5, z napędem V8 i mocy ponad 350 koni mechanicznych.


W 2016 roku niemiecka marka zaprezentowała drugą generację modelu. Na pierwszy rzut oka widać, że samochód zyskał nieco bardziej agresywny wygląd, co osiągnięto dzięki m.in. zmianie kształtu lamp. Najnowsze modele zdecydowanie bardziej odróżniają się od pokrewnego Audi A4 niż ich poprzednicy.


Felgi do Audi A5 charakteryzują się dużym rozmiarem, dlatego warto pomyśleć o dobraniu takich modeli, które wyraźnie podkreślą sylwetkę auta. Sprawdzą się tu doskonale obręcze aluminiowe, które nie tylko są wytrzymałe, ale i pozwalają na wybór z bardzo szerokiej oferty wzorów i kolorów.