Pracuj w Oponeo

Felgi do Aston Martin DB7

Sprawdź rozmiar felg do Aston Martin DB7 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Aston Martin

DB7

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Aston Martin DB7

Aston Martin DB7 to samochody do dynamicznej jazdy zaprojektowane przy współpracy dwóch wybitnych specjalistów: Iana Calluma oraz Keitha Helfeta, odpowiedzialnych za sportowe odsłony Jaguara. Prototyp modelu o nazwie NPX Project zaprezentowano w 1993 roku w trakcie genewskich targów Motor Show. W 1996 roku podczas North American International Auto Show pokazano publiczności odświeżoną wersję cabrio. Koncept został przyjęty przez środowisko z wielkim entuzjazmem.


Generacja DB7 dostępna była w dwóch wersjach: cabrio oraz coupé. Stworzeniem jednostki napędowej oraz silnika zajęła się brytyjska firma Tom Wilkinshaw Racing z Kilington. Obie wersje nadwozia posiadały potężne silniki o mocy 340KM i 498 Nm momentu obrotowego, napędzane przez sześć rzędowych cylindrów.


Aston Martin DB7 to model wyjątkowy w historii marki. Był pierwszym samochodem, którego nie zbudowano na tradycyjnej ramie aluminiowej. Produkowany w latach 1994-2004 Aston Martin DB7 zaprojektowano na bazie Jaguara XJS i doczekał się wielu wydań specjalnych. Zastąpiony przez nowy model DB9 od 2003 roku.


Aston Martin DB7 to samochód sportowy w każdym calu. Wyposażany był w felgi aluminiowe w rozmiarach średnicy 18″, 19″ i 20″, dostosowane do opon typu UHP, HP i niskoprofilowych.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Aston Martin DB7

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Aston Martin DB7

Osoby jeżdżące autem Aston Martin DB7 najczęściej wybierają: