Pracuj w Oponeo

Felgi do Alfa Romeo Tonale

Sprawdź rozmiar felg do Alfa Romeo Tonale i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Alfa Romeo

Tonale

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo Tonale to najnowsze dzieło motoryzacyjne włoskiej i szanowanej firmy, które trafiło do gamy modelowej marki na początku 2022 roku. Pojazd będący kompaktowym SUV-em z segmentu C łączy w sobie sportowe dziedzictwo Alfy z nowoczesnymi trendami w motoryzacji, takimi jak 9-biegowa skrzynia automatyczna oraz nowoczesna jednostka napędowa typu PHEV. Składa się na nią silnik spalinowy o pojemności 1,3 l oraz silnik elektryczny. Oba generują łącznie 275 KM mocy, która pozwala osiągnąć pierwsze 100 km/h już w 6,2 s. Alfa Romeo Tonale wyróżnia się nowoczesnym designem opartym na zwiewnej linii. Cechami auta są też: wyrazisty reflektor z przodu, zaawansowane technologie i ponadprzeciętna praktyczność, wynikająca np. z bagażnika, którego pojemność wynosi od 500 do nawet 1500 litrów. Model ten ma na celu przyciągnięcie nowych klientów do marki, dla których drugi SUV w jej ofercie – Stelvio – jest już zbyt duży. W naszym sklepie znajdziesz felgi aluminiowe do Alfa Romeo Tonale w wielu wariantach. Przejrzyj wszystkie i zamów już dziś!

Różnorodne, efektowne i atrakcyjne felgi Alfa Romeo Tonale

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę felg do Alfa Romeo Tonale, które są niezwykle trwałe, solidnie wykonane i starannie wyselekcjonowane przez naszych ekspertów pod kątem wzornictwa oraz kolorystyki. Dzięki temu każdy z całą pewnością znajdzie w naszym asortymencie coś idealnego dla siebie, niezależnie od tego, czy szukasz klasyki, czy może jednak nowoczesności. Oferujemy bowiem felgi do Alfy Romeo Tonale różniące się kolorem, wykończeniem, a nawet konstrukcją.

Najważniejsze parametry felg do Alfa Romeo Tonale

Oferujemy tylko takie felgi do Alfy Romeo Tonale, które przeszły rygorystyczny proces selekcji, zapewniający, że dosłownie każdy model dostępny w naszym sklepie jest dokładnie dopasowany do wymogów producenta pod kątem szczegółowych parametrów technicznych. Zwróciliśmy uwagę na ich średnicę, offset, szerokość, a nawet na odsadzenie, specjalnie po to, aby dać pewność, że dana felga do Alfy Romeo Tonale będzie idealnie współgrała z tym modelem auta.

Jaka jest średnica felg w Alfa Romeo Tonale?

Średnica felgi ma istotne znaczenie dla zachowania proporcji pojazdu i jego właściwości jezdnych. Właśnie z tego powodu oferujemy wyłącznie zalecane przez producenta rozmiary felg do Alfy Romeo Tonale, które mogą mieć od 18" do 20". Takie rozmiary są zgodne z wytycznymi firmy Alfa Romeo i nie powinny dzięki temu sprawiać żadnych problemów w trakcie montażu. Na jaką wielkość felg do Tonale warto się zdecydować? Duże obręcze wyglądają zjawiskowo i zwracają na siebie uwagę, mniejsze natomiast podwyższają komfort jazdy, gdyż można założyć do nich oponę o większym profilu.

Jaki jest rozstaw śrub w Alfa Romeo Tonale?

Dla felg do Alfy Romeo Tonale rozstaw śrub wynosi zawsze 5x110. Wartość ta gwarantuje, że każda felga będzie pasowała idealnie na piastę, co jest kluczowe dla możliwości przeprowadzenia montażu zgodnie ze sztuką. Rozstaw odpowiada za liczbę śrub i odległość pomiędzy dwiema śrubami leżącymi naprzeciwko siebie.

Jaka jest szerokość felg w Alfa Romeo Tonale?

Szerokość aluminiowych felg do Alfy Romeo Tonale bezpośrednio wpływa na wybór opon i musi wynosić od 8" do 8,5". Taka szerokość jest w pełni zgodna z wymogami producenta i umożliwia łatwy montaż ogumienia bez ryzyka problemów.

Jakie jest ET felgi w Alfa Romeo Tonale?

Zalecane wartości ET dla aluminiowych felg do Alfy Romeo Tonale oscylują w przedziale 30-40, co umożliwia właściwe ustawienie koła względem pojazdu.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Alfa Romeo Tonale

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Alfa Romeo Tonale

Osoby jeżdżące autem Alfa Romeo Tonale najczęściej wybierają: