Pracuj w Oponeo

Felgi do Alfa Romeo Spider

Sprawdź rozmiar felg do Alfa Romeo Spider i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Alfa Romeo

Spider

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Alfa Romeo Spider

Alfa Romeo Spider to wersja kabriolet modelu GTV produkowana od 1993 do 2004 roku, która do klasycznego piękna Alfy Romeo dodawała otwarty dach, oferując niezapomniane wrażenia z jazdy. Produkowany przez ten czas Spider był symbolem włoskiego stylu i elegancji, doskonałym wyborem zarówno na słoneczne dni, jak i wieczorne przejażdżki po wybrzeżu. Auto wyróżniało się spośród innych samochodów głównie doskonałym układem jezdnym dającym nawet w obecnych czasach mnóstwo frajdy z jazdy. Nie bez znaczenia były też mocne silniki o doskonałej elastyczności oraz niskie spalanie, które z uwagi na bardzo małą masę auta wynosiło tylko od 990 do 1040 kg. Alfa Romeo Spider charakteryzowała się także pięknym designem, stając się kultowym modelem wśród kabrioletów. W naszym sklepie oferujemy różnorodne felgi do Alfy Romeo Spider, które z całą pewnością znakomicie uzupełnią ten model auta swoją nietuzinkową stylistyką.

Jakie proponujemy felgi Alfa Romeo Spider?

Oferujemy szeroki wybór felg do Alfy Romeo Spider, różniących się wyglądem oraz charakterystyką. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale uzupełniać prezencję tego modelu samochodu, jednocześnie zapewniając trwałość i bezpieczeństwo na drodze. Oferujemy felgi do Alfy Romeo Spider jasne i ciemne, szprychowe i wieloramienne, a także różniące się wykończeniem, w tym matowe i błyszczące.

Najważniejsze parametry felg do Alfa Romeo Spider

Wszystkie dostępne w naszym sklepie felgi do Alfy Romeo Spider są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także idealnie dopasowane do tego modelu auta i w pełni zgodne ze specyfikacją włoskiego producenta. To natomiast przekłada się na bezproblemowy montaż i gwarancję kompatybilności z pojazdem pod kątem offsetu, szerokości, średnicy i rozstawu śrub.

Jaka jest średnica felg w Alfa Romeo Spider?

Wybór średnicy felgi do Alfy Romeo Spider jest kluczowy dla zachowania estetycznego i funkcjonalnego charakteru pojazdu. Producent zaleca, aby obręcze miały od 15" do maksymalnie 20". Większe obręcze podkreślają nowoczesny charakter pojazdu, podczas gdy mniejsze są zalecane dla tych, którzy cenią sobie komfort, gdyż można w ich przypadku zastosować ogumienie o większym profilu.

Jaki jest rozstaw śrub w Alfa Romeo Spider?

Rozstaw śrub w felgach do Alfy Romeo Spider określa odległość między punktami montażowymi i jest krytycznym wymiarem dla prawidłowej instalacji, a przez to – funkcjonowania całego koła oraz samochodu. Parametr ten powinien wynosić, zależnie od wariantu i rocznika oraz jednostki napędowej, 5x98 lub 5x110.

Jaka jest szerokość felg w Alfa Romeo Spider?

Wymiar szerokości felgi do Alfy Romeo Spider jest bardzo istotny, określa bowiem przestrzeń między zewnętrzną a wewnętrzną krawędzią felgi. Zalecana przez producenta szerokość powinna oscylować w zakresie od 6,5" do 8,5", aby zapewnić prawidłowe zamontowanie bez konieczności modyfikacji.

Jakie jest ET felgi w Alfa Romeo Spider?

Odsadzenie felgi do Alfy Spider powinno mieścić się w przedziale 25-45, co pozwala na bezproblemowy montaż oraz zapewnia optymalne parametry jazdy.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Alfa Romeo Spider

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Alfa Romeo Spider