Pracuj w Oponeo

Felgi do Alfa Romeo 155

Sprawdź rozmiar felg do Alfa Romeo 155 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Alfa Romeo

155

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Alfa Romeo 155

Alfa Romeo 155 to samochód klasy średniej produkowany przez włoskiego producenta Alfa Romeo w latach 1992-1998. Pojazd, doskonale znany wśród wielbicieli włoskiej motoryzacji z wyjątkowego designu i dynamiki, zastąpił model 75 i wprowadził zupełnie nowe technologie oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki nim firma Alfa Romeo ponownie podbiła serca fanów dynamicznej jazdy, tym bardziej że w ofercie pojawiła się jednostka napędowa o mocy nawet 190 KM. Auto, które przejęło wiele części z niektórych samochodów marki Lancia, było sprzedawane w wielu krajach, w tym także w Polsce. Model 155 zdobył bardzo dużą popularność zarówno wśród kierowców codziennych, jak i na torach wyścigowych, zwłaszcza w serii wyścigów samochodowych DTM, ITCC oraz BTCC, gdzie odnosiło znaczące sukcesy. Sportowe zacięcie to dziedzictwo firmy Alfa Romeo, a model 155 nie jest na tym polu odstępstwem od reguły. W naszym sklepie znajdziesz felgi do Alfy Romeo 155 w wielu wariantach – przejrzyj wszystkie, zamów już dziś!

Atrakcyjne i piękne felgi Alfa Romeo 155

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment felg aluminiowych do Alfy Romeo 155. Każda z nich została starannie wybrana przez naszych ekspertów ze względu na jak najwyższą jakość i atrakcyjność cenową. Poszczególne obręcze są nie tylko trwałe i wytrzymałe – zostały zaprojektowane również tak, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ich codziennej eksploatacji. Oferowane przez nas felgi do Alfy Romeo 155 są różnorodne także pod kątem ich stylistyki, zarówno w kwestii ich kolorów, jak i wzorów.

Najważniejsze parametry felg do Alfy Romeo 155

Wszystkie felgi do Alfy Romeo 155 zostały precyzyjnie wyselekcjonowane w taki sposób, aby spełniać wszelkie kryteria określone przez producenta tego włoskiego auta. Każdy model charakteryzuje się zatem dokładnie dobraną średnicą, szerokością oraz offsetem, co gwarantuje kompatybilność i bezproblemowy montaż z tym modelem samochodu. Dzięki naszej selekcji możesz mieć pewność, że wybierasz felgi aluminiowe do 155 – idealnie dopasowane do tego pojazdu.

Jaka jest średnica felg w Alfa Romeo 155?

Średnica felgi do auta Alfa Romeo 155 jest decydująca w kwestii estetyki oraz zachowania samochodu podczas jazdy. Zalecany przez włoskiego producenta zakres rozmiarów obręczy do tego modelu wynosi od 14" do 17". Zastosowanie się do tych wymagań zarówno umożliwia dokonanie łatwego montażu, jak i wpływa pozytywnie na stronę wizualną auta. Większe felgi do Alfa Romeo 155 mogą bowiem akcentować sportowy styl, podczas gdy mniejsze zapewniają wyższy komfort jazdy poprzez możliwość montażu opon o większym profilu.

Jaki jest rozstaw śrub w Alfa Romeo 155?

Rozstaw śrub w feldze do Alfy 155 jest kluczowym parametrem, który musi odpowiadać wytycznym producenta – tylko wtedy można przeprowadzić ich prawidłowy montaż. Wartość rozstawu powinna wynosić zawsze 4x98, i to niezależnie od silnika czy rocznika auta.

Jaka jest szerokość felg w Alfa Romeo 155?

Szerokość felgi aluminiowej do Alfy Romeo 155 ma istotne znaczenie, określa bowiem odległość między zewnętrznym a wewnętrznym rantem felgi. Trzymanie się tego parametru jest niezbędne do zapewnienia właściwego montażu bez potrzeby modyfikacji. Rekomendowana szerokość przez firmę Alfa Romeo została określona na zakres od 6" do 7".

Jakie jest ET felgi w Alfa Romeo 155?

Wartość ET w felgach do Alfy Romeo 155 powinna, wedle wytycznych producenta, mieścić się w przedziale od 33 do 38. Jest to parametr wpływający na zachowanie samochodu po montażu.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Alfa Romeo 155

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Alfa Romeo 155