Pracuj w Oponeo

Felgi do Abarth 124 Spider

Sprawdź rozmiar felg do Abarth 124 Spider i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Abarth

124 Spider

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Abarth 124 Spider

Abarth 124 Spider to sportowy samochód wprowadzony na rynek w 2016 roku, który łączy w sobie włoski styl i wyrafinowanie z emocjonującymi osiągami. Model ten, będący owocem współpracy Abartha z Fiatem, wyróżnia się dynamicznym designem, doskonałymi właściwościami jezdnymi oraz turbodoładowanym silnikiem, co w połączeniu zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. 124 Spider to hołd dla klasycznego roadstera, naszpikowany nowoczesną technologią i sportowym duchem.

Jakie felgi do samochodu Abarth 124 Spider znajdziesz w naszym sklepie?

Oferowane felgi do Abarth 124 Spider to synonim trwałości, niezawodności i odporności na uszkodzenia. Ponadto cechuje je wizualna lekkość, gdyż doskonale podkreślają zwiewną stylistykę tego modelu auta. Wszystkie dostępne warianty zostały starannie wyselekcjonowane, dlatego zachęcamy do ich zakupu już dziś.

Różnorodne felgi do auta Abarth 124 Spider – szczegóły

Oferujemy szeroki wybór felg do Abarth 124 Spider, które są dokładnie dostosowane do standardów ustalonych przez producenta. Włącza się w to specyficzna średnica, szerokość, offset i oraz pozostałe wymagane parametry. Nasze felgi umożliwiają bezproblemowy montaż i są bezpiecznym wyborem dla Twojego pojazdu.

Jaka jest średnica felg w Abarth 124 Spider?

Średnica felgi do Abarth 124 Spider to miara odległości między jej zewnętrznymi krawędziami, która determinuje rozmiar kół. Wpływa między innymi na wygląd, stabilność oraz trakcję pojazdu. Parametr ten, zgodnie z wymogami producenta, powinien wynosić od 16" do 18". Rozmiar felg do Abarth 124 Spider ma również duży wpływ na prowadzenie samochodu. Wiąże się to z tym, że wraz ze zmniejszającą się średnicą obręczy rośnie komfort jazdy, ponieważ należy zwiększyć profil opony.

Jaki jest rozstaw śrub w felgach do Abarth 124 Spider?

Rozstaw śrub to kluczowy parametr, który wpływa na możliwość przeprowadzenia montażu koła. W przypadku felg aluminiowych do Abarth 124 Spider wynosi on zawsze 4x100.

Jaka jest szerokość felg do Abarth 124 Spider?

Szerokość felgi aluminiowej do Abarth 124 Spider to wymiar, który determinuje, jak duża jest odległość pomiędzy rantem zewnętrznym a wewnętrznym obręczy. Wynosi on, zależnie od wersji auta i rocznika, od 6,5" do 8".

Jakie jest ET felgi w Abarth 124 Spider?

ET felgi to kluczowa wartość, która bezpośrednio wpływa na geometrię kół pojazdu i jego zachowanie się na drodze. Prawidłowe ET felgi do Abarth 124 Spider mieści się w przedziale 35-45.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Abarth 124 Spider

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Abarth 124 Spider

Osoby jeżdżące autem Abarth 124 Spider najczęściej wybierają: