Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Yokohama 165/55 R15

Klasa premium
5,7

150 opinii

Możliwość montażu w serwisie

Yokohama BluEarth-GT AE51 165/55 R15 75 V
Wideo

Cena katalogowa 775

375 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Dostawa 8 dni roboczych
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Yokohama

Yokohama to siódmy najlepszy producent wyrobów gumowych na świecie. Opony Yokohama zajmują na japońskim rynku oponiarskim drugie miejsce pod względem wielkości i popularności. Produkty te tworzone są dzięki stosowaniu najnowszych technologii. Opony Yokohama są bardzo doceniane szczególnie przez kierowców samochodów sportowych. Oferta marki zawiera opony osobowe, 4x4, przemysłowe, ciężarowe oraz wyścigowe. Sławne wyścigi 24h La Mans czy seria Intercontinental Rally Challenge chętnie wykorzystują opony Yokohama. Liczne opinie o oponach Yokohama pokazują, że jest to pewny zakup, który zadowoli każdego kierowcę.

Opony 165/55 R15

Opony 165/55 R15 przeznaczone są do samochodów osobowych klasy średniej. Rozmiar opony można znaleźć na jej boku. Jest on przedstawiony za pomocą ciągu znaków np. 165/55 R15 („R” oznacza konstrukcję radialną opony). Pierwsza liczba mówi o szerokości opony, która jest podana w milimetrach (tutaj 165 mm). Druga liczba to profil opony oznaczający, że wysokość opony stanowi 55% jej szerokości (55% ze 165 mm). Liczba 15 w rozmiarze opony 165/55 R15 to podana w calach wielkość średnicy felgi, na której opona powinna być montowana. Prezentujemy ofertę opon 165/55 R15 w naszym sklepie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!