Menu

Opony West Lake

Ocena producenta
4,1
na podstawie 56 opinii
Popularne rozmiary:
West Lake 205/55 R16West Lake 195/65 R15West Lake 225/45 R17West Lake 175/65 R14West Lake 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Twórcą marki Westlake jest chiński koncern ZC Rubber, który swoją działalność rozpoczął w 1958 roku. W pobliżu fabryki, znajduje się jezioro wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, od którego firma przejęła nazwę.


West Lake to modele uzyskujące znakomite osiągi, bezpieczne, ale i ekologiczne. Na terenie fabryki produkowane są opony do samochodów osobowych, dostawczych, pojazdów rolniczych, motocykli i rowerów. Marka jest laureatem nagród przyznawanych przez DOT (Departament Transportu) i ECE (Komisja Gospodarcza Europy). 

Opony West Lake opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach West Lake. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Krystian W. 4,5

    West Lake SA 05

    Opony bardzo komfortowe i w tak niskiej cenie prawdziwa rewelacja, ja za komplet zapłaciłem z gratis przesyłką 532 zł. czyli w cenie jednej markowej ;D Firma niby z Brazyli lecz na oponach made in china.... tak naprawdę są to nalewki jak podejrzewam większość o mało znanych nazwach i podobnej cenie ;) Tym nie mniej to świetna opona, nie głośna, komfotrowa o dobrych patrametrach jezdnych, nie biją nawet do 190km/h i auto prowadzi się normalnie i pewnie. Minusem jest jedynie większy opór toczenia w stosunku do poprzednich moich MAXXIS i trzymanie się tyłu auta w ostrych zakrętach przy dużych prędkościah ( opona stosunkowo miękka i trzeba ją dopompować do 2,6 bara przy wadze auta 1200-1300kg) Więcej > wtedy można pojeździć i ostrzej ;). Do wyczynowej jazdy raczej się nie nadają ale jeśli szukasz dobrych opon w niskiej cenie do normalnej jazdy na co dzień to jak najbardziej. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu a jeździłem na wielu firmowych oponach i jak zedrę te to kupię kolejne tej firmy. Polecam !