Menu

Opony Vee Rubber

Popularne rozmiary:
Vee Rubber 205/55 R16Vee Rubber 195/65 R15Vee Rubber 225/45 R17Vee Rubber 175/65 R14Vee Rubber 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Jakość opony leży w materiałach, z których jest wytwarzana. Myśl ta towarzyszy marce Vee Rubber od początków jej istnienia. Posiadająca główną siedzibę w Bangkoku firma, korzysta z pozycji rynkowej Tajlandii na międzynarodowym rynku kauczuku. Azjatycki kraj jest największym na świecie eksporterem gumy, dzięki czemu Vee Rubber ma dostęp do najlepszych możliwych surowców.

Marka znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości ogumienia motocyklowego. Vee Rubber to nazwa dobrze kojarząca się każdemu fanowi jednośladów. Jednak tajski koncern od wielu lat zajmuje się również produkcją opon do samochodów pasażerskich i lekkich ciężarówek. Doskonałe parametry wyrobów Vee Rubber docenili Amerykanie. Stany Zjednoczone są głównym importerem produktów marki, która od wielu lat nie wypada z czołówki światowych producentów, posiadając roczną sprzedaż na poziomie 30 milionów sztuk.

Kierowcy zainteresowani sportem motorowym mogą również kojarzyć markę z największych międzynarodowych wydarzeń. Vee Rubber jest jednym z największych na świecie dostawców ogumienia dla Go-Kartów, motocykli i pojazdów off-roadowych. Jest również sponsorem strategicznym kilku imprez, m.in. Tai Go Kart Racing Championship.