Opony Vee Rubber

Opony Vee Rubber

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
125/80 R12 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 1 model opon Vee Rubber
w cenie od 375 do 375 złotych.

Opony dostawcze Vee Rubber

Vee Rubber VR315

Zbieramy opinie.

Od 375 szt.
Jakość opony leży w materiałach, z których jest wytwarzana. Myśl ta towarzyszy marce Vee Rubber od początków jej istnienia. Posiadająca główną siedzibę w Bangkoku firma, korzysta z pozycji rynkowej Tajlandii na międzynarodowym rynku kauczuku. Azjatycki kraj jest największym na świecie eksporterem gumy, dzięki czemu Vee Rubber ma dostęp do najlepszych możliwych surowców.

Marka znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości ogumienia motocyklowego. Vee Rubber to nazwa dobrze kojarząca się każdemu fanowi jednośladów. Jednak tajski koncern od wielu lat zajmuje się również produkcją opon do samochodów pasażerskich i lekkich ciężarówek. Doskonałe parametry wyrobów Vee Rubber docenili Amerykanie. Stany Zjednoczone są głównym importerem produktów marki, która od wielu lat nie wypada z czołówki światowych producentów, posiadając roczną sprzedaż na poziomie 30 milionów sztuk.

Kierowcy zainteresowani sportem motorowym mogą również kojarzyć markę z największych międzynarodowych wydarzeń. Vee Rubber jest jednym z największych na świecie dostawców ogumienia dla Go-Kartów, motocykli i pojazdów off-roadowych. Jest również sponsorem strategicznym kilku imprez, m.in. Tai Go Kart Racing Championship.