Menu

Opony Triangle

Ocena producenta
4,0
na podstawie 143 opinii
Popularne rozmiary:
Triangle 205/55 R16Triangle 195/65 R15Triangle 225/45 R17Triangle 175/65 R14Triangle 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Triangle Tire już od ponad 40 lat produkuje i eksportuje ogumienie na światowe rynki. Sukces przedsiębiorstwa potwierdza fakt, że jego fabryki rocznie opuszcza kilkanaście milionów sztuk opon. W ofercie azjatyckiej marki znaleźć można modele przeznaczone nie tylko do samochodów osobowych, ale i do ciężarówek czy maszyn rolniczych. Firma ma także doświadczenie w projektowaniu i produkcji ogumienia do bardziej specjalistycznych pojazdów.


Opony Triangle są efektem wielu lat pracy oraz inwestycji w projekty badawcze. Nieustanny rozwój pozwala dostarczać na rynek produkty dobrej jakości, które zapewniają bezpieczniejsze i bardziej komfortowe podróżowanie kierowcom na większości kontynentów. Modele łączące w sobie zrównoważone właściwości – pomagające bez problemu dotrzeć do celu, wraz z niewygórowaną ceną, są znakiem rozpoznawczym marki.

Opony Triangle opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Triangle. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Damian 5,2

    Triangle Snow Lion

    Uważam że wbrew co poniektórym opinią oponki są rewelacyjne. Jeździłem już na Kleberach, Michelin oraz paru innych producentów i uważam że Triangle nie ustępują zbytnio tym czołowym firmą a na pewno zachęcają ceną. Uwierzcie mi przez cała zimą pod blokiem gdzie mało co było odśnieżone oraz po całym mieście nie miałem nigdy problemów z trakcją. Ani razu samochód nie ugrzązł w śniegu a naprawdę z czasem w coraz większe zaspy wjeżdżałem z racji rosnącego zaufania do opony. Uważam że stosunek jakości do ceny w skali na 10 dałbym 11. Więcej >