Menu

Opony Toledo

Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Toledo 195/65 R15Toledo 165/60 R14Toledo 185/55 R15Toledo 205/70 R15Toledo 245/35 R19 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Toledo to marka produkująca nowoczesne ogumienie ekonomiczne do większości typów pojazdów osobowych, dostawczych oraz flot ciężarowych. Jest częścią posiadającego blisko 200-letnie doświadczenie w branży koncernu International SD, mającego pod swoimi skrzydłami również inne znane marki, tj.: Duration, Zeta czy Pace.

Opony Toledo produkowane są w Chinach i Tajlandii głównie z myślą o rynkach eksportowych. Mogą poszczycić się posiadaniem międzynarodowych certyfikatów, uprawniających do sprzedaży ich na wszystkich kontynentach. Wchodząc w skład International SD marka posiada centra dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, USA, Argentynie, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji i Niemczech.

Toledo, jako część międzynarodowego koncernu, ma dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i wykorzystuje je do wytwarzania wysokiej jakości opon budżetowych z nowoczesnym europejskim designem. Posiada w swoim katalogu ponad 120 dostępnych rozmiarów i kilkanaście modeli, które stopniowo wprowadza na wszystkich rynkach. To dobra alternatywa dla kierowców, którzy cenią sobie jakość wykonania w przystępnej cenie.

Opony Toledo na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA