Menu

Opony Toledo

Popularne rozmiary:
Toledo 175/65 R14Toledo 205/60 R16Toledo 215/70 R16Toledo 225/60 R16Toledo 265/70 R16 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Toledo to marka produkująca nowoczesne ogumienie ekonomiczne do większości typów pojazdów osobowych, dostawczych oraz flot ciężarowych. Jest częścią posiadającego blisko 200-letnie doświadczenie w branży koncernu International SD, mającego pod swoimi skrzydłami również inne znane marki, tj.: Duration, Zeta czy Pace.

Opony Toledo produkowane są w Chinach i Tajlandii głównie z myślą o rynkach eksportowych. Mogą poszczycić się posiadaniem międzynarodowych certyfikatów, uprawniających do sprzedaży ich na wszystkich kontynentach. Wchodząc w skład International SD marka posiada centra dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, USA, Argentynie, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji i Niemczech.

Toledo, jako część międzynarodowego koncernu, ma dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i wykorzystuje je do wytwarzania wysokiej jakości opon budżetowych z nowoczesnym europejskim designem. Posiada w swoim katalogu ponad 120 dostępnych rozmiarów i kilkanaście modeli, które stopniowo wprowadza na wszystkich rynkach. To dobra alternatywa dla kierowców, którzy cenią sobie jakość wykonania w przystępnej cenie.