Menu

Opony Three-A

Popularne rozmiary:
Three-A 225/45 R17 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Three-A to wiodąca marka jednego z największych światowych dostawców opon – Shengtai Group. Grupa od wielu lat uznawana jest za najlepszego i najbardziej rozpoznawalnego chińskiego eksportera opon. Marka powstała wraz z założeniem swojego koncernu matki w 2002 roku w jednym z nowych centrów oponiarskiego świata – prowincji Shandong.

Wielokrotnie nagradzana w Chinach marka sprzedawana jest w ponad 100 krajach na całym świecie. Posiada wszystkie międzynarodowe certyfikaty jakości. Wyroby Three-A dostępne są w Europie, Azji, obu Amerykach, na Bliskim Wschodzie i w Australii. Marka nastawiona jest przede wszystkim na rynki zagraniczne, pod które dostosowywana jest znaczna część wytwarzanych modeli.

Produkowana jest w nowoczesnym zakładzie w mieście Xishui i wykorzystuje doświadczenie ponad 5000 pracowników, w tym blisko 2000 inżynierów i specjalistów wsparcia technicznego. Stanowi reprezentatywną gałąź Shengtai Group, dostarczającego ogumienia nie tylko do sektora samochodów osobowych i dostawczych, lecz również samolotów, przemysłu i rynku militarnego.

Opony Three-A na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom