Menu

Opony Sportiva

Ocena producenta
5,0
na podstawie 295 opinii
Popularne rozmiary:
Sportiva 205/55 R16Sportiva 195/65 R15Sportiva 225/45 R17Sportiva 175/65 R14Sportiva 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Sportiva to wschodząca marka, zyskująca coraz większą popularność na światowych rynkach. Firma ma w ofercie szeroki katalog opon do samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich transportowych oraz ciężarowych. Wyroby marki charakteryzują się oryginalnym stylem oraz agresywną konstrukcją.


Wyjątkowe parametry opon Sportiva wynikają nie tylko z doświadczenia oraz pasji projektantów, lecz również ze wsparcia jednego z najlepszych producentów na świecie – Continentala. Niemiecka marka klasy premium zapewnia szeroką sieć dystrybucyjną, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz produkcyjne.


Opony Sportiva wytwarzane są w nowoczesnych fabrykach, przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów. Agresywna konstrukcja doskonale sprawdza się podczas dynamicznej jazdy, zarówno w przypadku modeli letnich, jak i zimowych. Sportiva ma w swojej ofercie również wysokiej jakości ogumienie HP i UHP.

Opony Sportiva na sezon zimowy

Opony Sportiva na sezon letni

Opony Sportiva opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Sportiva. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Aleksander 6,0

    Sportiva SNOW WIN 2

    Pierwszy raz skusiłem się na opony "budżetowe" zawsze były to "premium" lub co najmniej dobre "klasy średniej" (Pirelli, Michelin, Dunlop, Fulda). Opony są cichsze (ocena subiektywna) niż letnie Dunlop Sport Blueresponse.... (rozmiar 195/65R15) naprawdę nie spodziewałem się tego. Na mokrym rewelacja - teraz mam Fuldy EcoControl HP trzymanie podobne - trochę więcej "Pływają" na nierównościach i w zakrętach - ale to zimówki więc są sporo miększe. Na głębokim śniegu zachowują się poprawnie. Zużycia po 1 sezonie nie zaobserwowałem. Polecam! Więcej >