Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Nexen 275/40 R17

Klasa średnia
5,2

577 opinii

Możliwość montażu w serwisie

Możesz kupić na raty

Nexen N'Fera SU1 275/40 R17 98 W
Wideo

Cena katalogowa 1 966

744 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Doręczymy już jutro!
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Nexen

Nexen to południowokoreańska marka z korzeniami sięgającymi 1942 roku. W 1956 roku firma zaczęła produkować opony do samochodów osobowych, a w 1985 roku wprowadziła już do oferty opony radialne. Nexen w 2005 roku opatentował również gumę krzemianową nanokompozytową, dzięki której polepszono właściwości trakcyjne ogumienia, niezależnie od warunków na drodze.


Lata doświadczenia i prorozwojowa postawa sprawiają, że firma rokrocznie poszerza grono zadowolonych klientów, podbijając kolejne światowe rynki. Nexen znany jest w ponad 120 krajach, a roczna wartość sprzedaży opon z ich logo wynosi ok. 600 milionów dolarów.


Zastosowanie najnowocześniejszych technologii w połączeniu z optymalizacją kosztów produkcji pozwala producentowi dostarczać na rynek opony, które cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena.

Opony 275/40 R17

Opony w rozmiarze 275/40 R17 dedykowane są samochodom osobowym o sportowym charakterze. 275 to wyrażona w milimetrach szerokość opony. Wyróżniona obok liczba 40 to procentowe ujęcie wysokości profilu opony, która wynosi 40% z 275 mm szerokości. Litera R to znak, że w budowie opony wykorzystano konstrukcję radialną. Liczba 17 to wyznaczenie w calach średnicy felgi, która może być montowana razem z oponami w rozmiarze 275/40 R17. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę opon i wybierz dla siebie opony w rozmiarze 275/40 R17. Odpowiedni model znajdziesz dzięki licznym opiniom o poszczególnych produktach.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!