Menu
Filtruj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Zastosuj

Zastosuj

0 produktów

Zobacz produkty

Opony motocyklowe Kenda

Nie znaleźliśmy produktów odpowiadających wybranym przez Ciebie kryteriom. Zmień kryteria wyszukiwania lub skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Zadzwoń lub napisz. Dziś pracujemy w godzinach 8-20.

52 341 88 00

52 586 28 00

Koszt połączenia wg taryfy operatora.

801 11 43 43

Koszt połączenia z telefonów stacjonarnych 0,29 zł + VAT.

Czat z doradcą
Poproś o kontakt
Napisz do nas

Opony motocyklowe Kenda

Kenda została utworzona w 1962 roku na Tajwanie. Profil działalności azjatyckiej marki od samego początku sprecyzowany był na wytwarzanie wyrobów gumowych – głownie opon rowerowych oraz dętek, które cieszą się dość sporym uznaniem wśród użytkowników. Rosnąca popularność motocykli spowodowała spore zmiany w funkcjonowaniu azjatyckiego przedsiębiorstwa. Postanowiono poszerzyć asortyment i zająć się również produkcją opon motocyklowych. Ten krok okazał się dość znaczący, ponieważ przyniósł coraz większe zainteresowanie wyrobami tajwańskiego producenta, a produkty zasilały nie tylko na rodzimy, azjatycki rynek, ale docierały także do Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Australii.

Do każdego pojazdu

Katalog marki Kenda zasilają oprócz opon rowerowych i motocyklowych także samochodowe, ciężarowe oraz przeznaczone do przyczep i maszyn rolniczych. Skrupulatność i dbałość o jakość wykonania są znaczące dla twórców, ponieważ dzięki temu ogumienie spełnia rygorystyczne normy, dostosowane do standardów rynków dystrybuujących. Inżynierowie pracujący w fabrykach w Chinach, Wietnamie oraz na Tajwanie czuwają nad tym, by na każdym etapie produkcji zachowano jak najlepsze standardy wykonania.

Dobre osiągi w atrakcyjnej cenie

Opony motocyklowe marki Kenda przeznaczone są głównie do skuterów i motorowerów. Odznaczają się dobrymi parametrami jezdnymi, przyczepnością, stabilnością, wytrzymałością, a to wszystko za sprawą zastosowanych mieszanek gumowych. To one odpowiadają także za doskonałe właściwości bez względu na porę roku, nie stawiając żadnych ograniczeń kierowcom tych pojazdów.

 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!