Opony MOMO

Opony MOMO

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Popularne rozmiary
245/45 R17 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 1 model opon MOMO
w cenie od 199 do 199 złotych.

Opony osobowe MOMO

MOMO Outrun M-3

Zbieramy opinie.

Od 199 szt.

MOMO Wheels to włoska marka, która narodziła się, dojrzewała i ukształtowała na najlepszych torach wyścigowych. Posiada bardzo długą i bogatą historię, nierozerwalnie związaną ze światem sportów motorowych. W końcu ojcem marki jest Gianpiero Moretti, kierowca rajdowy z licznymi sukcesami.

MOMO – felgi zrodzone na torach wyścigowych

Historia pierwszej felgi MOMO obrosła już legendą. Wykonali ją włoscy rzemieślnicy na zamówienie Morettiego. Włoch opracował rewolucyjny projekt felgi wyścigowej, która przyciągnęła zainteresowanie środowiska, co było początkiem rozwoju marki. Jej pierwszy wielki sukces przyszedł już w roku założenia – 1964. John Surtees, kierowca bolidu Ferrari, na felgach MOMO zdobył tytuł mistrza Formuły 1. Od tego czasu popularność firmy wystrzeliła w górę, a o innowacyjnych obręczach Morattiego usłyszał cały świat.

Felgi MOMO do aut osobowych

Do końca lat 60. marka była skoncentrowana wyłącznie na rynku rajdowym. Jednak rosnące zainteresowanie z segmentu osobowego nie mogło dłużej czekać. Ostatecznie na początku następnej dekady MOMO zdecydowało się wyprodukować pierwsze felgi do samochodów osobowych.

Unikalny styl felg MOMO

Legendarny założyciel sprzedał swoją firmę dopiero w 1991 roku amerykańskiej grupie Breed Technologies. Od tego czasu marka przechodziła z rąk do rąk, by ostatecznie trafić pod opiekę prywatnej grupy inwestorów. Dzięki temu do dziś MOMO utrzymało swój unikalny charakter, produkując felgi w oryginalnym włoskim stylu. Dostępne są modele w różnorodnej kolorystyce – od klasycznych srebrnych przez bardziej nowoczesne czarne po oryginalne złote. To w połączeniu z dużym wyborem sposobów wykończenia (mat, połysk, polerowany front) sprawia, że każdy kierowca znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

Felgi MOMO, jako pierwsze wyposażenie

Przychylne opinie o felgach MOMO pochodzą nie tylko od zadowolonych klientów indywidualnych. Renoma marki oraz innowacyjne podejście do projektowania zaowocowały ścisłą współpracą z prestiżową firmą Rolls-Royce, która wybrała MOMO felgi na pierwsze wyposażenie swoich luksusowych samochodów. Na przestrzeni dekad trafiały one także do nowych modeli Aston Martina, Porsche, Subaru, Volvo, Suzuki i wielu innych topowych producentów.