Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Michelin 175/80 R16

Klasa premium

Zbieramy opinie.

Możliwość montażu w serwisie

Michelin XC 4S 175/80 R16 98/96 Q C, TAXI
Wideo

Cena katalogowa 1 028

602 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Dostawa 4-5 dni roboczych
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Michelin

Grupa Michelin jest największym europejskim producentem opon i jednym ze światowych liderów w swojej branży. Firma słynie z innowacyjnych rozwiązań i marek cieszących się zaufaniem wśród konsumentów. Przedsiębiorstwo założone zostało w 1889 roku we Francji przez braci Michelin. Obecnie grupa posiada aż 72 zakłady produkcyjne w 19 krajach (w Polsce jest obecna od 1994 roku, fabryka mieści się w Olsztynie). Firma produkuje opony do samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych, rowerów oraz motocykli. W katalogu produktowym Michelin znalazły się także opony do samolotów oraz promów kosmicznych. Przez wiele lat przedsiębiorstwo dostarczało opony dla Formuły 1 – firma zrezygnowała z kontraktu po zakończeniu sezonu 2006.

Opony 175/80 R16

Opony 175/80 R16 montuje się na felgach samochodów dostawczych i terenowych. Rozmiar opony jest wyróżniony na jej ścianie bocznej. Przedstawiony jest za pomocą ciągu liczb i litery, która oznacza typ konstrukcji opony („R” to budowa radialna). Pierwsza liczba to szerokość opony podana w milimetrach. W przypadku opony 175/80 R16 jest to 175 mm. Druga liczba to procentowy stosunek wysokości profilu opony do jej szerokości, np. 80% ze 175 mm. Ostatnia z liczb w rozmiarze opony 175/80 R16 to podana w calach średnica felgi, na jaką opona powinna zostać zamontowana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opon 175/80 R16 w ramach naszego sklepu.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!