Menu

Opony letnie Autogrip

Ocena producenta
4,7
na podstawie 4 opinii
Popularne rozmiary:
Autogrip 245/65 R17 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Opony Autogrip należą do klasy ekonomicznej. Charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Produkowane w Chinach, są dostępne w najpopularniejszych na rynku rozmiarach. Opony spod bandery Autogrip są przeznaczone do samochodów osobowych oraz z napędem na cztery koła.


Autogrip należy do Fullrun Tyre. Ogumienie jest produkowane w oparciu o najnowsze dostępne technologie, gwarantując doskonałą jakość oraz bezpieczeństwo w nawet najtrudniejszych warunkach. Opony doskonale sprawują się podczas jazdy po mieście, jak i poza nim, na długich trasach.


W ofercie opon Autogrip każdy kierowca z pewnością znajdzie model, który będzie odpowiadał jego potrzebom. Prezentujemy opony tej marki w ofercie naszego sklepu.

Opony letnie to jeden z trzech rodzajów opon. Ten rodzaj opon charakteryzuje się dobrymi osiągami w temperaturze powyżej 7°C. Opony te produkowane są ze specjalnej mieszanki, która zapewnia Twojemu autu odpowiednią przyczepność i krótką drogę hamowania. Szukasz odpowiednich opon letnich do swojego samochodu? Sklep OPONEO.PL oferuje bogatą ofertę opon letnich, które spełniają standardy jakości i bezpieczeństwa. U nas z pewnością znajdziesz model opony letniej, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli cieszyć się jazdą samochodem w letnich warunkach. Zapraszamy do zakupów!

Opony Autogrip na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom